بارسلونا در هفته بیست و سوم لالیگا و در یک شب رویایی برای لیونل مسی و یارانش، با نتیجه ۵ بر ۱ آلاوس را از پیش رو برداشت تا یاد عصر گواردیولا را دوباره زنده کرده باشد.

دیشب و از هفته بیست و سوم لالیگا بارسلونا در نیوکمپ میزبان آلاوس بود.

شاگردان رونالد کومان از همان ابتدا بازی را در اختیار گرفتند و با حملات خود سعی در باز کردن دروازه حریف داشتند.

سرانجام دقیقه ۲۹ روی حرکت موریبا و پاس در عرض او به مقابل دروازه حریف ترینکائو دروازه آلاوس را باز کرد و بارسا را پیش انداخت.

حملات بارسلونا ادامه داشت و دقیقه ۳۵ روی حرکت گریزمان لیونل مسی صاحب موقعیت شد و با یک شوت دروازه آلاوس را باز کرد، اما داور این گل را به دلیل آفساید و به کمک VAR مردود دانست.

اما دقیقه اول وقت های تلف شده بوسکتس مسی را صاحب توپ کرد و او نیز با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه گل دوم بارسا را به ثمر رساند.

آلاوس شروع خوبی در نیمه دوم داشت و پس از چند حمله دقیقه ۵۷ با ضربه ریوخا بازی را به تساوی کشاند.

در اینجا بخوانید:

در ادامه بارسلونا بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۶۶ گریزمان روی پاس لیونل مسی صاحب موقعیت شد و ضربه والی او راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه ۷۴ روی یک پاس عمقی عالی از پدری، لیونل مسی با دروازه بان حریف تک به تک شد و این دروازه بان توپ را از مقابل پای ستاره آرژانتینی بارسا زد، اما ترینکائو از راه رسید و دروازه خالی بلوگرانا را باز کرد.

این پایان کار نبود و یک دقیقه بعد مسی باز هم با یک ضربه دیدنی از پشت محوطه جریمه تیمش را به گل رساند.

دقیقه ۸۰ گریزمان به خوبی با یک پاس عرضی فیرپو را در موقعیت گل قرار داد تا این بازیکن با یک بغل پای ساده گل پنجم را هم برای بارسلونا به ثمر برساند.

نهایتا بارسلونا با پیروزی ۵ بر ۱ مقابل آلاوس یک شب رویایی را با درخشش لیونل مسی سپری کرد و یاد دوران گواردیولا در این تیم را زنده کرد.

 

 

عکس های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان نیوز