بارسلونا با پیروزی ۵ بر ۲ مقابل ختافه در نیوکمپ و از هفته سی و یکم لالیگا یک شب رویایی دیگر برای هوادارانش ساخت، البته به کمک درخشش دوباره لیونل مسی و یاران.

تیم فوتبال بارسلونا که این روزها و پس از فتح کوپا دل ری از روحیه خوبی برخوردار است، دیشب در چارچوب هفته سی و یکم لالیگا میزبان ختافه بود.

بازیکنان بارسا بازی را هجومی آغاز کردند و دقیقه ۴ ضربه لیونل مسی روی پاس گریزمان با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد گل نشد.

با این حال مسی چهار دقیقه بعد جبران کرد و پاس بلند بوسکتس را تبدیل به گل اول بارسلونا کرد.

در مقابل ختافه خیلی زود واکنش نشان داد و دقیقه ۱۲ ارسال ماکسیموویچ با اثرگذاری آنخل و برخورد توپ به بدن لنگله بازی را به تساوی کشاند.

در اینجا بخوانید:

در ادامه بازی چند دقیقه ای در اختیار بارسلونا بود و پس از آن به تعادل کشیده شد.

دقیقه ۲۸ چاکلا مدافع ختافه با یک پاس رو به عقب اشتباه دروازه تیمش را باز کرد تا باز هم این بارسا باشد که پیش می افتد.

با ادامه حملات بارسلونا این تیم با یک ضربه زیبا و دیدنی از لیونل مسی که در یک توپ برگشتی ضربه خود او زده شده بود، به گل سوم رسید.

نیمه دوم متعادل و پایاپای آغاز شد تا اینکه ختافه در دقیقه ۶۸ صاحب یک ضربه پنالتی شد که اونال با یک ضربه مطمئن گل دوم ختافه را زد و اختلاف را به حداقل رساند.

پس از این گل بارسلونا توپ و میدلن را به دست گرفت و دقیقه ۸۷ ارسال کرنر لیونل مسی با ضربه سر آرائوخو همراه شد بارسلونا دوباره اختلاف را به دو گل افزایش داد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۹۳ گریزمان از روی نقطه پنالتی یک بار دیگر دروازه ختافه را باز کرد تا لیونل مسی با درخشش خود زمینه ساز پیروزی ۵ بر ۲ بارسلونا در لالیگا شود.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا