بازگشت میلیچ به استقلال بالاخره رسمی شد و مدافع کروات صبح امروز به تهران رسید تا به زودی به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شود.

هنوز چند هفته از آغاز لیگ برتر بیستم نگذشته بود که هروویه میلیچ به بهانه دریافت نکردن مطالبات خود ایران ترک کرد و به کشورش بازگشت.

حاشیه ها و خبرهای زیادی پیرامون او شکل گرفت و عده ای از مثبت شدن تست دوپینگش سخن می گفتند و عده ای هم اختلاف با محمود فکری و نیمکت نشینی اش را بهانه ای برای جدایی او نشان دادند.

با این حال شواهد نشان می داد که هروویه میلیچ به دلیل دریافت نکردن دستمزدش با باشگاه استقلال به اختلاف مالی رسیده است و همین را بهانه برای ترک ایران ساخته است.

در اینجا بخوانید:

به هر حال میلیچ به کرواسی رفت و پس از چند هفته و درخواست فکری برای بازگرداندن او، تلاش باشگاه برای مصالحه مالی با مدافع کروات آغاز شد.

محمود فکری از استقلال جدا شد و فرهاد مجیدی نیز از یاشگاه درخواست کرد که میلیچ را به تهران برگردانند و نهایتا امروز صبح دفاع آبی ها به تهران رسید تا به زودی به تمرینات شاگردان فرهاد مجیدی ملحق شود.

استقلال با وجود بازگشت هروویه میلیچ به این تیم، در پست مدافع چپ محمد نادری را هم دارد که در چند هفته اخیر عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته است.

باید دید با بازگشت میلیچ سرنوشت سمت چپ و دفاع و خط میانی آبی ها چه خواهد شد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز