وحید امیری در بازگشت به پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستان ۹۸ قراردادی دو ساله را با این باشگاه امضا کرد.

در حالی که وحید امیری قرارداد خود را با باشگاه ترابازون اسپور ترکیه بصورت توافقی فسق کرده بود و بازیکن آزاد محسوب می‌شد و همچنین از دو باشگاه سپاهان و تراکتورسازی نیز پیشنهاد داشت، رسما به پرسپولیس پیوست.

امیری که در جام جهانی در تیم ملی ایران خوش درخشیده بود و با پرسپولیس دو فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر شده بود، با پیشنهاد خوبی از تیم ترکیه‌ای ترابازون اسپور رو به رو شد و در تابستان گذشته به این تیم پیوست.

اما در ترابازون اسپور کم‌تر فرصت بازی در ترکیب اصلی تیم را پیدا کرد و از طرفی این باشگاه با مشکل مالی رو به رو شد. دو عامل فوق باعث شد تا هم وحید امیری و هم باشگاه ترکیه‌ای مایل باشند تا به همکاری یکدیگر پایان دهند.

از این رو و در حالی که وحید امیری در لیست فروش ترابازون اسپور قرار داشت، با این باشگاه توافق کرد تا از تیم فوتبال آن جدا شود.

وحید امیری در حالی به پرسپولیس بازگشت که از دو تیم تراکتورسازی و سپاهان نیز پیشنهاد رسمی داشت و حتی این دو باشگاه نامه رسمی درخواست خرید امیری را به ترابازون اسپور ارسال کرده بودند.

باشگاه پرسپولیس در ادامه نقل و انتقالات تابستان ۹۸ خود امروز ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۸ بصورت رسمی اعلام کرد که برای دو فصل با وحید امیری به توافق رسیده است و این بازیکن بزودی به اردوی این تیم در ترکیه ملحق خواهد شد.

 

نقل و انتقالات پرسپولیس در تابستان 98 و بازگشت امیری