در پایان اردوی ۱۰ روزه در کارتاپه ترکیه امروز بازگشت تیم فوتبال پرسپولیس از ترکیه به ایران اتفاق می‌افتد.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی که از ۲۰ تیر تمرینات خود را در کارتاپه ترکیه آغاز کرده بود، با برگزاری آخرین تمرین خود در عصر روز ۲۸ تیر در اردوی ترکیه امروز به ایران برخواهد گشت.

این در حالی است که قرار بود تیم فوتبال پرسپولیس در دو روز از این اردو با چند تیم بازی تدارکاتی درون اردویی برگزار کند که در روز اول بدلیل مه شدید بازی‌های تدارکاتی لغو شد.

در روز دوم نیز بدلیل تاخیر تیم دعوت شده بازی توسط کالدرون سرمربی پرسپولیس لغو شد تا این تیم بدون بازی تدارکاتی و صرفا با تمرین و بازی درون تیمی به کار خود در اردوی کارتاپه ترکیه پایان دهد.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس؛ قرار است در بازگشت بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از اردوی ترکیه آن‌ها ابتدا دو روز ۳۰ و ۳۱ تیر ماه را استراحت کنند و سپس تمرینات خود را از روز اول مرداد پیگیری کنند.

اما خبرگزاری فارس به نقل از محسن خلیلی اعلام کرده که گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس بازیکنان این تیم را در قالب دو گروه که بازیکن مشترک هم دارند، تقسیم کرده که یک گروه عصر روز ۳۱ تیر تمرین خواهند کرد و گروه دیگر صبح سه‌شنبه ۱ مرداد تمرینات خود را زیر نظر مربیان پیگیری می‌کنند.

 

بازگشت پرسپولیس از اردوی ترکیه

 

آخرین تمرین پرسپولیس در اردوی ترکیه

آخرین تمرین پرسپولیس در اردوی ترکیه