تیم فوتبال چلسی در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس مقابل شفیلدیونایتد در ورزشگاه اسمفوردبریچ لندن به پیروزی ۴ بر ۱ دست یافت تا لمپارد نشان دهد دوباره تیمش را احیا کرده است.

چلسی پس از دو بازی موفق در لیگ قهرمانان اروپا و همچنین لیگ برتر در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر انگلیس میزبان شفیلدیونایتد بود.

در حالی که چلسی بازی را بهتر آغاز کرده بود و در همان دقایق نخست شوت خطرناک بن چیلول توسط دروازه‌بان حریف دفع شده بود، دقیقه ۹ مک گولدریک مهاجم شفیلد در محوطه جریمه این تیم صاحب توپ شده و دروازه ادوارد مندی را باز کرد.

پس از این گل چلسی دوباره بازی را در دست گرفت و دقیقه ۲۳ با پاس رو به عقب کواچیچ و ضربه تمام کننده تامی آبراهام به گل تساوی دست یافت.

حملات چلسی ادامه پیدا کرد و دقیقه ۳۴ ارسال عالی حکیم زیاش پس از یک ضربه کرنر با شوت بن چیلول همراه شد تا آبی های لندن گل دوم خود را نیز به ثمر برسانند.

در اینجا بخوانید:

نیمه اول با برتری چلسی به پایان رسید و نیمه دوم هم چلسی شروع خوبی داشت و موقعیت متئو کواچیچ با بد شانسی از دست رفت.

بازی در کنترل شاگردان فرانک لمپارد بود و این تیم در دقیقه ۷۷ توسط تیاگو سیلوا به گل سوم دست یافت. ارسال ایستگاهی حکیم زیاش را سیلوا با یک ضربه سر دقیق تبدیل به گل سوم آبی ها کرد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۸۰ تیمو ورنر با پاس انگولو کانته با سنگربان حریف تک به تک شد و گل چهارم را با یک ضربه تمام کننده زد.

پس از گل چهارم چلسی بازی را کنترل کرد و اجازه پیشروی به حریف نداد تا در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس شفیلدیونایتد را با نتیجه ۴ بر ۱ از پیش رو بردارد.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز