باشگاه تراکتور تبریز قرارداد دو بازی دوستانه رفت و برگشت را با باشگاه بشیکتاش ترکیه امضا کرده است و با تلاش های زنوزی مالک تی تی ها این دو بازی به زودی انجام خواهد شد.

تراکتور از زمان ورود بخش خصوصی به آن امکانات قابل توجهی را به دست آورده است و با استفاده از آن توانسته بازیکنان بزرگ فوتبال ایران را به خدمت بگیرد.

زنوزی مالک تراکتور و تاجر تبریزی تمام تلاش خود را کرده که تی تی ها را به قله فوتبال ایران برساند، هر چند که در این امر تاکنون موفق عمل نکرده است.

در ادامه فعالیت های مثبت زنوزی برای تراکتور این باشگاه توانسته با تیم بزرگ بشیکتاش ترکیه برای انجام دو بازی دوستانه به توافق برسد.

با اعلام باشگاه تبریزی قرارداد این دو بازی دوستانه که قرار است هم در تبریز و هم در استانبول برگزار شود، با باشگاه بشیکتاش بسته شده است و به زودی زمان آن نیز مشخص خواهد شد.

بدون شک پس از بازی پرسپولیس و بایرن مونیخ در سال های گذشته این دیدار می تواند مهم‌ترین و بزرگ‌ترین بازی دوستانه یک تیم ایرانی با تیمی سرشناس از اروپا باشد.

با این حال تراکتور با علیرضا منصوریان در فصل جدید لیگ برتر هنوز به آنچه لیاقت و شایستگی آن را داشته نرسیده و از چهار بازی فقط یک برد و دو تساوی و یک شکست دارد.

تی تی های تبریز در هفته پنجم لیگ برتر دوشنبه ۱۷ آذر در یک بازی حساس و مهم میزبان فولاد خوزستان خواهند بود.

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا