در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ بایرن مونیخ باز هم طوفان به پا کرد و اتلتیکو مادرید را با لوئییس سوارز ۴ بر ۰ شکست داد.

بایرن مونیخ پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۰ در آغاز فصل جدید میزبان تیم همیشه سخت کوش دیگو سیمئونه یعنی اتلتیکو مادرید بود.

پس از حمله دقیقه ۳ اتلتیکو مادرید و ضربه نا موفق لوئیس سوارز، بایرنی‌ها از همان ابتدا بازی را در اختیار گرفتند و یک سر و گردن از حریف اسپانیایی قدرتمندتر نشان می‌دادند.

دقیقه ۷ روی حرکت کینگزلی کومان ضربه لواندوفسکی از کنار دروازه اتلتیکو مادرید به بیرون رفت. چند دقیقه بعد ضربه نیکولاس زوله به شکل خطرناکی به تیر دروازه حریف برخورد کرد و با بد شانسی گل نشد تا میزبان یک فرصت عالی را برای پیش افتادن از دست بدهد.

در حالی که اتلتیکو مادرید دقیقه ۲۳ با همکاری ژائو فیلیکس و کاراسکو می‌توانست به گل برسد، پنج دقیقه بعد این بایرن مونیخ بود که گل اول بازی را به نام خود زد.

جاشوا کیمیچ از سمت راست حرکت کرد و با ارسال دقیق خود کینگزلی کومان را صاحب موقعیت کرد تا او زننده گل اول بازی برای بایرن مونیخ باشد.

در اینجا بخوانید:

با این گل اتلتیکو مادرید پیش کشید تا از شکست فرار کند اما در خلق موقعیت جدی گل ناکام بود و در مقابل بایرن مونیخ دقیقه ۴۱ گل دوم خود را هم روی پاس لواندوفسکی و توسط گورتسکا به ثمر رساند.

اتلتیکو مادرید نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۴۷ توسط ژائو فیلیکس به گل هم رسید اما داور آفساید سوارز را گرفت تا این گل مردود شود.

پس از آن بازی با حملات دو تیم ادامه داشت و دقیقه ۶۴ در یک ضد حمله سریع ژائو فیلیکس، کاراسکو را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن با تعلل زیاد یک فرصت مناسب را از دست داد.

دو دقیقه بعد باز هم بایرن مونیخ به گل رسید تا راه گلزنی را به مهاجمان حریف آموزش داده باشد.

یک ضربه ایستگاهی از کیمیچ با برخورد به دیوار دفاعی به تولیسو رسید و او نیز از پشت محوطه جریمه با یک شوت دیدنی گل سوم باواریایی‌ها را به ثمر رساند.

بایرن مونیخ به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۷۲ روی همکاری کومان و مولر، مهاجم فرانسوی فرار کرد و با یک ضربه دقیق دروازه اوبلاک را برای چهارمین بار باز کرد.

نهایتا بایرن مونیخ با نتیجه ۴ بر ۰ اتلتیکو مادرید را در در اولین بازی خود از لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ شکست داد تا نشان دهد این فصل هم از مدعیان قهرمانی است.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز