دیلی میل گزارش داد که عملکرد خوب ویلفرد زاها در ترکیب کریستال پالاس و در فصل جاری لیگ جزیره باعث شده این بازیکن دنبال کننده زیادی برای خرید در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا داشته باشد که از جمله آن می‌توان به بایرن مونیخ اشاره کرد.

بایرن مونیخ با فلیک در مسیر رو به رشدی قرار گرفته و حتی از این تیم بعنوان شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۰ یاد می‌شود.

با این حال باواریایی‌ها هنوز هم به تقویت تیم خود در نقل و انتقالات پیش رو فکر می‌کنند و چند گزینه را در پست‌های مختلف در نظر گرفته‌اند.

اما اولین خرید قطعی و رسمی بایرن مونیخ در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به تانگوی کواسی مدافع ۱۹ ساله پاری سن ژرمن اختصاص داشت تا نشان دهد که مدیران مونیخی بیش از هر چیزی به سرمایه گذاری برای آینده باشگاه فکر می‌کنند.

از طرفی پس از قطعی کردن جذب سانه از منچسترسیتی، خریدهای بزرگ دیگری همچون کی هاوارتز نیز در دستور کار بایرنی‌ها قرار دارد و در جدیدترین خبر دیلی میل گزارش داد که ویلفرد زاها مهاجم ۲۷ ساله کریستال پالاس مورد توجه تیم اول مونیخ قرار گرفته است.

در اینجا بخوانید:

بایرن مونیخ در حالی دنبال خرید ویلفرد زاها از کریستال پالاس است که در خط حمله خود بازیکنانی چون لواندوفسکی، مولر، گنابری و زیکزی را در اختیار دارد که همه اینها عملکردی بسیار خوب در فصل جاری از خود به نمایش گذاشته‌اند.

به نظر می‌رسد که فلیک علاوه بر ترکیب اصلی به فکر تقویت نیمکت ذخیره‌های خود نیز برای مسابقات مهمی چون لیگ قهرمانان اروپا است تا حضور قدرتمندی در بازی‌های فصل آینده داشته باشد.

زاها آخرین بازیکنی بود که توسط فرگوسن به منچستریونایتد آورده شد، اما در این باشگاه به هیچ وجه موفق نبود و مجبور به ترک اولتدرافورد گردید.

ویلفرد زاها در کریستال پالاس دوباره اوج گرفته و حالا مورد توجه تیم‌های چون اورتون، نیوکاسل، آرسنال از لیگ جزیره و بایرن مونیخ و دورتموند از بوندسلیگا قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز