جذب رسمی تانگوی کواسی بعنوان اولین خرید قطعی بایرن مونیخ در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا امروز از پاری سن ژرمن به سرانجام رسید.

تانگوی کواسی که با وجود سن کم توانسته بود به ترکیب اصلی پاری سن ژرمن راه پیدا کند، بعنوان گزینه محبوب باشگاه‌های بزرگی مطرح شده بود.

میلان و منچسترسیتی تیم‌های بودند که از مدت‌ها قبل برای کواسی تلاش می‌کردند، اما در این راه با یک رقیب بسیار قدرتمند رو به رو گردیدند و در نهایت مغلوب باواریایی‌ها شدند.

بایرن مونیخ امروز خرید تانگوی کواسی را بعنوان اولین جذب رسمی خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا نهایی کرد تا خیال خود را از خط دفاعی برای سال‌های طولانی راحت کند.

کواسی متولد سال ۲۰۰۲ است و ۱۸ سال دارد. این بازیکن پرورش یافته آکادمی پاری سن ژرمن بوده و در این باشگاه رشد کرده است.

همچنین در تمام رده‌های سنی عضو تیم ملی فرانسه بوده و حتی در لیگ قهرمانان اروپا فصل جاری نیز به میدان آمده است.

بایرن مونیخ با این بازیکن قراردادی ۴ ساله تا سال ۲۰۲۴ به امضا رسانده است. کواسی درباره پیوستن به بایرن گفت؛ از حضور در مونیخ و باشگاه بزرگ بایرن خوشحال است و با تمام وجود برای این تیم خواهد جنگید.

بایرن مونیخ در حالی خرید تانگوی کواسی را قطعی کرد که در خط دفاع و در فصل جاری یک مدافع چپ بسیار با ارزش را از تیم دوم خود به کار گرفته است. آلفونسو دیویس بازیکنی بوده که با عملکردی خیره کننده جای خود را در ترکیب اصلی باواریایی‌ها تثبیت نموده است.

با وجود بازیکنانی نظیر کیمیچ، آلابا، بواتنگ، دیویس، نیکولاس زوله، پاوارد و اودریوزولا، تانگوی کواسی کار بسیار سختی برای حضور در ترکیب اصلی بایرن خواهد داشت و باید تلاشی دو چندان در تیم جدید خود داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز