در هفته سوم بوندسلیگا یک جشنواره گل دیگر از بایرن مونیخ در ورزشگاه خانگی و با نتیجه ۶ بر ۱ مقابل ماینتس رقم خورد.

بایرن مونیخ در آلیانز آرنا میزبان تیم ماینتس بود که در دقایق ابتدایی بازی غافلگیر شد و از این تیم با گل دقیقه ۶ بوتیوس از روی ضربه سر عقب افتاد.

اما این گل آغازی شد بر طوفان بازیکنان بایرن مونیخ و آن‌ها بازی شناور و هجومی خود را آغاز کردند. نتیجه تلاش‌های مداوم باواریایی‌ها گل تساوی دقیقه ۳۶ پاوارد بود که از روی ارسال آلابا و ضربه چکشی این بازیکن به ثمر رسید.

در حالی که نیمه اول رو به پایان بود، دیوید آلابا در دقیقه ۴۵ با یک ضربه ایستگاهی تماشایی گل دوم را نیز برای بایرن مونیخ زد تا این تیم با برتری ۲ بر ۱ به رختکن برود.

نیمه دوم نیز با ادامه حملات بایرن مونیخ پیگیری شد و طی آن این تیم در دقیقه ۵۴ توسط ایوان پریشیچ به گل سوم رسید. این گل نیز با ارسال از سمت راست کیمیچ و ضربه سر پریشیچ زده شد.

این پایان کار نبود و در دقیقه ۶۵ نوبت کینزلی کومان رسید که با پاس کیمیچ و ضربه بغل پای ساده گل چهارم تیمش را هم به ثمر برساند. حملات بایرن مونیخ با گل دقیقه ۷۸ لواندوفسکی از پاس مولر ادامه داشت و این تیم جشنواره گل خانگی خود را دو دقیقه بعد با گل آلفونسو دیویس کامل کرد.

بایرنی‌ها با این پیروزی پرگل ۶ بر ۱ مقابل ماینتس در هفته سوم بوندسلیگا ، اقتدار خود را در فوتبال آلمان به رخ حریفان کشاندند.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا