پس از مسجل شدن قهرمانی در دو هفته پیش، بایرن مونیخ هفته پایانی بوندسلیگا آلمان را با شکست ۴-۰ وولفسبورگ پشت سر گذاشت و فصل را با یک برد شیرین خارج از خانه به پایان رساند.

بایرن مونیخ در حالی که دو هفته پیش‌تر قهرمانی خود را مسجل کرده بود، در هفته پایانی بوندسلیگا میهمان وولفسبورگ بود.

باواریایی‌ها از همان ابتدا بازی را طوفانی آغاز کردند و در دقیقه ۴ توسط کینگزلی کومان به گل رسیدند. پاس عمقی مولر، کومان را با دروازه‌بان حریف تک به تک کرد و این بازیکن با یک ضربه زمینی و دقیق گل اول بایرن را به ثمر رساند.

در ادامه بازی متعادل شد و براکالو دقیقه ۱۸ یک موقعیت عالی برای وولفسبورگ داشت که نویر با واکنشی تماشایی مانع شکل‌گیری گل تساوی برای وولفسبورگ شد.

دقیقه ۳۰ کومان یک فرصت را از دست داد و هفت دقیقه بعد با یک پاس خوب کویزانس را پشت محوطه جریمه صاحب توپ کرد تا او با یک شوت دیدنی گل دوم را برای بایرن مونیخ به ثمر برساند.

نیمه دوم با هدر دادن دو موقعیت نسبتا خوب توسط گنابری آغاز شد. در ادامه بازی آرام پیش رفت، تا اینکه دقیقه ۷۳ بایرن صاحب یک ضربه پنالتی شد و لواندوفسکی پشت توپ ایستاد و گل سوم را برای شاگردان فلیک زد.

بایرن مونیخ به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۷۹ نیز با ضربه سر توماس مولر، روی ارسال پریشیچ گل چهارم را نیز به نام خود ثبت کرد.

در ادامه و تا پایان بازی اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد تا بایرن مونیخ در هفته پایانی بوندسلیگا آلمان شکست سنگین ۴-۰ را به وولفسبورگ در خانه خود تحمیل کند.

این پیروزی برای بایرن مونیخ در حالی بدست آمده است که این تیم دو هفته پیش‌تر یعنی در هفته ۳۲ قهرمانی خود را در بوندسلیگا مسجل کرده بود.

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز