با شکست ۴-۱ چلسی در مرحله حذفی یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۰ بایرن مونیخ به مرحله یک چهارم صعود کرد و حریف بارسلونا شد.

بایرن مونیخ با اندوخته‌ای کاملا مطمئن و خیال راحت از برد ۳ بر ۰ در خانه حریف، در بازی برگشت میزبان چلسی بود. باواریایی‌ها از همان ابتدا بازی تهاجمی را در دستور کار خود داشتند و دقیقه ۱۰ صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

لولندوفسکی که خود پنالتی را گرفته بود، آن را تبدیل به گل اول بایرن مونیخ کرد. میزبان به حملات خود ادامه داد و پس از چند حمله دقیقه ۲۴ روی پاس لواندوفسکی، و ضربه مطمئن پریشیچ به گل دوم رسید.

در ادامه چلسی پیش کشید و پنج دقیقه بعد با شوت زیبا و از راه دور هادسون اودوی به گل هم رسید، اما داور آن را بدلیل آفساید نپذیرفت.

در حالی که بایرن مونیخ باز هم بازی را در اختیار گرفته بود و چندین بار فاصله چندانی با باز کردن دروازه کابایرو نداشت، این چلسی بود که دقیقه ۴۴ توسط آبراهام به گل رسید.

در اینجا بخوانید:

ارسال کوتاه امرسون را نویر با دفعی اشتباه مقابل پای آبراهام انداخت تا او زننده گل اول چلسی باشد و اختلاف به حداقل برسد. نیمه دوم چلسی همچنان بهتر بود و دقیقه ۴۹ پاس عمقی امرسون در موقعیت تک به نک به میسون مونت رسید و او نیز از زاویه بسته ضربه‌ای زد که از کنار دروازه نویر به بیرون رفت.

پس از آن چلسی نتوانست موقعیت خطرناکی ایجاد کند و دقیقه ۶۱ نیز روی ارسال دیویس توماس مولر توپ را از بالای دروازه کابایرو به بیرون فرستاد.

اما دقیقه ۷۶ لواندوفسکی با یک ارسال زیبا و دقیق تولیسو را در موقعیت گل قرار داد و او نیز قدر آن را دانست و اختلاف را برای بایرن دو برابر کرد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۸۳ اودریوسولا از سمت راست فرار کرد و ارسال او با ضربه سر لواندوفسکی گل چهارم باواریایی‌ها را نیز به ارمغان آورد تا تیر خلاص را به چلسی وارد کرده باشد.

نهایتا بایرن مونیخ با شکست ۴-۱ چلسی در بازی برگشت و ۷-۱ در مجموع دو بازی رفت و برگشت راهی مرحله حذفی یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۰ شد که بصورت تک بازی در پرتغال انجام خواهد شد.

بایرن مونیخ در این مرحله جمعه ۲۴ مرداد از ساعت ۲۳:۳۰ و در لیسبون پرتغال به مصاف بارسلونا و مسی آماده خواهد رفت.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز