در یک هشتم نهایی جام حذفی آلمان بایرن مونیخ با شکست پرگل، سخت و نزدیک هافن‌هایم با نتیجه ۴-۳ به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

بایرن مونیخ پس از چند هفته موفق در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی آلمان میزبان هافن‌هایم بود. در حالی که بازی متعادل بود، بر خلاف انتظار دقیقه ۸ با گل به خودی بواتنگ مدافع بایرن هافن‌هایم به گل رسید.

اما بایرن مونیخ بلافاصله و در ۴ دقیقه، با گل به خودی بنجامین هابنر بازی را به تساوی کشاند. دقیقه ۲۰ بایرن روی پاس آلابا و ضربه تمام کننده مولر پیش هم افتاد. سه دقیقه بعد با حرکت و ارسال کوتینیو لواندوفسکی می‌توانست دروازه حریف را باز کند که دروازه‌بان هافن‌هایم مانع شد.

بازی برتر بایرن مونیخ ادامه داشت و دقیقه ۳۶ مولر با پاس خود، لواندوفسکی را در موقعیت گلزنی قرار داد تا او زننده گل سوم تیمش باشد.

نیمه دوم هم با برتری بایرن مونیخ آغاز شد و دقیقه ۵۰ روی کرنر کیمیچ و ضربه سر لوا بایرن مونیخ در آستانه باز کردن دروازه حریف بود که واکنش عالی پنتکه مانع شد.

بایرن مونیخ همچنان تیم برتر میدان بود و دقیقه ۸۰ این بار سانتر کرنر کیمیچ و ضربه سر روبرت لواندوفسکی وارد دروازه هافن‌هایم شد و برتری شاگردان فلیک تکمیل گشت.

این پایان کار نبود و دو دقیقه بعد، روی پاس زوبر و توسط دابور هافن‌هایم به گل دوم رسید. تلاش بازیکنان میهمان ادامه داشت، تا اینکه دقیقه ۹۲ دابور فاصله را به حداقل رساند.

با این حال زمان کافی برای به تساوی کشاندن بازی برای هافن‌هایم نبود و بایرن مونیخ با شکست ۴-۳ این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی آلمان صعود کرد.

بایرن مونیخ یکشنبه ۲۰ بهمن در چارچوب هفته بیست و یکم بوندسلیگا و در یک بازی حساس از ساعت ۲۰:۳۰ باید به مصاف لایپزیش برود.

 

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی