بایرن مونیخ در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ در حالی که در زمین لاتزیو میهمان این تیم بود با پیروزی ۴ بر ۱ گام بلندی برای صعود به مرحله یک چهارم برداشت.

در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا لاتزیو در ورزشگاه المپیک شهر رم میزبان بایرن مونیخ بود.

شاگردان هانسی فلیک از همان ابتدا تسلط و برتری خود را بر حریف نشان دادند و خیلی زود هم به گل رسیدند. دقیقه ۹ روی پاس ضعیف موساچیا روبرت لواندوفسکی در موقعیت تک به تک با رینا قرار گرفت و با عبور از او دروازه خالی لاتزیو را باز کرد.

در ادامه هم این تیم بایرن مونیخ بود که برتر از حریف نشان می داد و دقیقه ۲۴ باز هم به گل رسید.

در اینجا بخوانید:

این بار گورتسکا با یک پاس در عمق دفاع حریف، موسیالا را صاحب توپ کرد و این بازیکن جوان نیز با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه گل دوم باواریایی ها را به ثمر رساند.

حملات بایرن مونیخ ادامه پیدا کرد و پس از اینکه دقیقه ۳۵ ضربه لواندوفسکی روی پاس موسیالا راهی به دروازه لاتزیو پیدا نکرد، دقیقه ۴۲ این بار لوروی سانه موفق به گلزنی شد تا اختلاف به سه گل برسد.

در حالی که شوت کینگزلی کومان در موقعیت تک به تک توسط رینا برگشت داده شد و مقابل پای سانه افتاد تا او به راحتی برای بایرن مونیخ گلزنی کند.

این پایان گل های بایرن مونیخ در این بازی نبود و دقیقه ۴۹ روی ارسال سال و اشتباه آچربی باز هم دروازه لاتزیو باز شد تا حذف این تیم در همان بازی رفت قطعی به نظر برسد.

با این حال دقیقه ۵۰ خواکین کوره آ با عبور از بواتنگ مدافع پیش روی خود و ضربه تمام کننده دقیق یکی از گل ها را جبران کرد.

اما این یک گل برای فرار لاتزیو از شکست خانگی کافی نبود و بایرن مونیخ با اداره بازی نهایتا پیروزی ۴ بر ۱ را اندوخته مطمئن خود برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ کرد.

 

 

 

کوئیز های رافان نیوز در اینجا