بایرن مونیخ با پیروزی ۴ بر ۱ مقابل کلن در هفته بیست و دوم به صدر جدول بوندسلیگا آلمان صعود کرد.

بایرن مونیخ پس از بازگشت به روهای اوج از هفته بیست و دوم بوندسلیگا در زمین کلن به دیدار این تیم رفت. شاگردان باواریایی فلیک بازی را طوفانی آغاز کردند و در پنج دقیقه ابتدایی دو گل به ثمر رساندند.

ابتدا دقیقه ۳ با پاس زیبای مولر و ضربه دیدنی لواندوفسکی بایرن به گل اول رسید. دو دقیق بعد پاس عمقی مولر، کینزلی کومان را با دروازه‌بان کلن تک به تک کرد و این بازیکن با ضربه‌ای دقیق گل دوم را برای میهمان به ثمر رساند.

حملات بایرن مونیخ ادامه یافت و دقیقه ۱۲ گنابری گل سوم را هم زد تا باواریایی‌ها خیلی زود پیروزی خود را در این مسابقه قطعی کنند. گنابری توپ ارسالی از نقطه کرنر را به خوبی مهار کرد و پس از چند حرکت تکنیکی موفق به باز کردن دروازه کلن شد.

در ادامه از فشار بایرن کاسته شد و بازی تا حدودی به تعادل کشیده شد.

نیمه دوم بایرن مونیخ باز هم برتری خود را به حریف دیکته کرد و در تلاش برای گل‌های بیش‌تر بود. دقیقه ۶۶ گنابری با حرکتی تماشایی و ضربه‌ای مهارنشدنی از پشت محوطه جریمه گل چهارم بایرن را به نام خود ثبت کرد.

با این گل کلن از زمین خود خارج شد و بازی را متعادل کرد. در این بین بود که کلن دقیقه ۷۰ موفق شد یکی از گل‌ها را جبران کند. روی پاس کاینز، مارک اوث در مقابل دروازه خالی بایرن مونیخ صاحب موقعیت شد و تنها گل تیمش را به ثمر رساند.

پس از این گل بازی به کل آرام شد و بایرن مونیخ با حفظ پیروزی ۴ بر ۱ خود مقابل کلن در بوندسلیگا صدرنشین شد و یک امتیاز از لایپزیش ۴۵ امتیازی پیش افتاد.

 

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی