با توجه به قیمت بسیار زیاد سانچو در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا گزینه جدید و جایگزین منچستریونایتد چلسی و منچسترسیتی از دید دیلی میل لئون بایلی لورکوزن است.

از مدت‌ها پیش بود که منچستریونایتد مذاکره شخصی با جیدون سانچو وینگر ۲۰ ساله و انگلیسی دورتموند را آغاز کرده بود و حتی در مقطعی گفته می‌شد که با این بازیکن به توافق هم رسیده است.

اما با ورود تیم‌های بزرگی چون رئال مادرید چلسی و منچستریونایتد به جمع مشتریان سانچو قیمت این بازیکن حتی از ۱۰۰ میلیون یورو نیز فراتر رفته است.

همین امر کار را برای خرید این وینگر تاثیر گذار و با آتیه سخت کرده و تیم‌های خواهان او بدنبال پیدا کردن جایگزینی برای سانچو هستند.

در این راستا دیلی میل گزارش داد که تیم‌های منچسترسیتی چلسی و منچستریونایتد قصد دارند روی یک گزینه جدید از بوندسلیگا بنام لیون بایلی بایر لورکوزن در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا سرمایه‌گذاری کنند.

بایلی ۲۲ ساله قیمت پایین‌تری نسبت به سانچو دارد و درخشش او در روزهای اخیر باعث شده که پیشنهاداتی از لیگ برتر انگلیس پیدا کند.

در اینجا بخوانید:

البته منچسترسیتی با توجه به جدایی قریب الوقوع سانه زودتر از سایرن برای بایلی اقدام کرده است و باید دید که تا چه حد در این امر موفق خواهد بود.

لئون بیلی جامائیکایی در فصل جاری بوندسلیگا ۲۰ بازی برای لورکوزن انجام داده و ۵ گل و ۳ پاس گل نیز برای تیمش به ارمغان آورده است.

این در حالی است که منچستریونایتد و چلسی بجز بایلی خرید فدریکو کیه‌زا و فدریکو برناردسکی را نیز دنبال می‌کنند و منچسترسیتی هم مانند یونایتد آداما ترائوره ولورهمپتون را هم زیر نظر دارد.

از طرفی چلسی بسیار امیدوار است که کی هاوارتز را نیز همانند تیمو ورنر از بوندسلیگا به خدمت بگیرد و برای این منظور قصد دارد کانته را به فروش برساند.

لورکوزن برای هاوارتز قیمت ۱۰۰ میلیون یورویی را تعیین کرده است و همین امر باعث شده منچستریونایتد و رئال مادرید کار بسیار سختی برای خرید او نیز همانند سانچو داشته باشند.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز