بحران کرونا در استقلال از سرمربی تا بازیکنان کلیدی این تیم را گرفتار کرده تا جایی که با توجه به تعداد زیاد بازیکنان کرونایی آبی ها احتمال لغو بازی این تیم مقابل پیکان در لیگ برتر و هفته نوزدهم هم وجود دارد.

فرهاد مجیدی قصد داشت برای آماده سازی هر چه بیش‌تر بازیکنان استقلال اردوی ۴ روزه‌ای را در آغاز سال ۱۴۰۰ و روز سوم فروردین برگزار کند.

اما همین اردو تبدیل به کابوس بزرگ آبی ها شد و در نهایت توسط سرمربی لغو شد.

گویا یکی از بازیکنان استقلال که ناقل کرونا بوده پروتکل های بهداشتی را در آغاز اردو رعایت نمی کند و همین موضوع باعث پخش شده کرونا در اردوی استقلال و بین بازیکنان و کادر فنی می شود.

مثبت شدن تست کرونا مهدی قایدی، رشید مظاهری و عارف غلامی در اردوی تیم ملی باعث شد این بازیکنان از جمع ملی پوشان جدا و به قرنطینه خانگی بروند.

در اینجا بخوانید:

زمانی که باشگاه استقلال نیز خود از بازیکنانش تست کرونا گرفت، مشخص شد که بابک مرادی و سید حسین حسینی نیز کرونایی هستند.

این پایان جولان کرونا در اردوی استقلال نبود و فرهاد مجیدی، فراز کمالوند و بهزاد غلامپور نیز با علائم کرونا رو به رو شده و مشکوک به بیماری شدند تا مشخص شود این بیماری تبدیل به یک بحران بزرگ برای آبی ها شده است.

مثبت شدن تست کرونا دو دروازه بان اول استقلال نیز کار را برای آبی ها سخت خواهد کرد چرا که این تیم مجبور خواهد بود در بازی هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل پیکان با دروازه‌بان سوم خود به میدان برود.

با این حال در صورت مثبت ماندن این تعداد از بازیکنان کرونایی استقلال، احتمال لغو بازی این تیم مقابل پیکان بسیار زیاد خواهد بود.

با آرزوی سلامتی هر چه زودتر بازیکنان کرونایی استقلال و همچنین دیگر بیماران ایران و جهان …

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز