الاهلی عربستان در شب پیروزی بر الهلال با برانکو ایوانکوویچ از لیگ قهرمانان آسیا در مرحله یک هشتم نهایی حذف شد و به کار خود در این مسابقات پایان داد.

برانکو که پس از جدایی بحث‌برانگیز از پرسپولیس با هدف قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به الاهلی عربستان پیوسته بود، در مرحله یک هشتم نهایی به الهلال برخورد کرد.

تیم الاهلی با هدایت برانکو ایوانکوویچ در بازی رفت روز خوبی نداشت و مقابل الهلال در خانه متحمل شکست سنگین ۴ بر ۲ شد تا در بازی برگشت کار بسیار سختی پیش رو داشته باشد.

بازی رفت اولین حضور رسمی برانکو روی نیمکت الاهلی بود و پس از این باخت سنگین با اعتراض هواداران تیمش رو به رو شد. باخت بازی رفت در حالی رقم خورد که الاهلی ابتدا و در نیمه اول از حریف قدر خود پیش بود. اما در نیمه دوم همه چیز را به حریف واگذار کرد و یک شکست سنگین را تجربه کرد.

در بازی برگشت نیز تیم تحت هدایت برانکو در نیمه اول و با ضربه عبدالفتاح عسیری و تغییر مسیر توپ با برخورد به مدافع الهلال در دقیقه ۴۲ به گل رسید. اما الهلال در نیمه دوم با استفاده از امتیاز میزبانی بازی را کنترل کرد و اجازه پیشروی بیش‌تر به الاهلی را نداد.

در پایان این بازی الاهلی با وجود پیروزی ۱ بر ۰ مقابل الهلال با توجه به شکست ۴ بر ۳ در مجموع دو بازی رفت و برگشت از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد تا برانکو برای دومین بار در مقابل الهلال از این مسابقات کنار برود.

 چرا که قبل از این برانکو در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان یک بار دیگر با پرسپولیس در مقابل الهلال قرار گرفته و بوسیله این تیم از حضور در فینال محروم شده بود. پس از بازی دیشب برانکو با اطمینان از صعود الهلال به فینال سخن گفت.

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی در اینجا