برایتون و منچسترسیتی در حالی از هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس به دیدار هم رفتند که علیرضا جهانبخش حتی در فهرست ۱۸ نفره تیمش هم قرار نداشت و شاگردان گواردیولا با تک گل فیل فودن به پیروزی رسیدند.

برایتون در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس در حالی میهمان منچسترسیتی بود که گراهام پاتر سرمربی این تیم تصمیم گرفت، بر نام علیرضا جهانبخش به طور کامل در این بازی خط بکشد و حتی در نفرات ذخیره هم او را قرار ندهد.

گفته می شود که جهانبخش به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده است، اما به نظر می رسد که مصاحبه اخیر او و تمایل به جدایی باعث شده از طرف سرمربی جریمه شود.

با این حال منچسترسیتی از همان ابتدا بر بازی مسلط بود، اما نمی توانست دروازع برایتون را به شکل جدی تهدید کند.

دقیقه ۱۴ در معدود موقعیت های نیمه اول کوین دی بروین با دروازه‌بان برایتون تک به تک شد، ولی ضربه او دفع شد و این فرصت خوب از دست رفت.

در اینجا بخوانید:

پنج دقیقه بعد ضربه تروسارد برای برایتون راهی به دروازه منچسترسیتی پیدا نکرد.

نیمه اول با برتری نسبی منچسترسیتی به پایان خود نزدیک می شد که دقیقه ۴۴ فیل فودن با یک حرکت عرضی مناسب و ضربه دقیق و تمام کننده، دروازه برایتون را باز کرد.

نیمه دوم هم با برتری منچسترسیتی آغاز شد و در همان دقایق نخست ریاض محرز یک فرصت تک به تک را از دست داد.

کمی بعد این بار نوبت برناردو سیلوا بود که یک فرصت عالی دیگر را هم از دست بدهد.

در ادامه منچسترسیتی به خوبی بازی را کنترل کرد و برایتون هم حرفی برای گفتن نداشت و شاگردان گواردیولا در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس با همان تک گل فیل فودن با نتیجه ۱ بر ۰ به پیروزی رسیدند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا