در هفته دوم بوندسلیگا آلمان بایرن مونیخ با هتریک لواندوفسکی در خانه شالکه مقابل این تیم به برتری قاطع ۳ بر ۰ رسید و تساوی خانگی هفته اول برابر هرتابرلین را جبران نمود.

هفته دوم بوندسلیگا شاهد بازی حساس شالکه و بایرن مونیخ در ورزشگاه ولتینز آرنا بود. تیم میهمان بازی را هجموی آغاز کرد و با طراحی حملات مداوم شالکه را در زمین خود گرفتار کرده بود.

واکنش‌های خوب دروازه‌بان شالکه نوبل تا دقیقه ۲۰ مانع گلزنی شاگردان نیکو کواچ در بایرن مونیخ شد. اما در این دقیقه بالاخره لواندوفسکی از روی نقطه پنالتی قفل دروازه این دروازه‌بان را باز کرد.

در حالی که بازی پس از این گل آرام پیش می‌رفت، بایرن مونیخ دوباره آهنگ تهاجمی به خود گرفت و تا پایان نیمه اول چند باری دروازه حریف را تهدید کرد. در مهم‌ترین این حملات و در اواخر نیمه اول ضربه سر تولیسو به شکل خطرناکی از کنار دروازه شالکه به بیرون رفت.

 

بایرن مونیخ و تثبیت پیروزی در نیمه دوم

 

نیمه دوم نیز بایرن بهتر بود و در دقیقه ۵۰ با ضربه ایستگاهی دیدنی لواندوفسکی گل دوم را هم دشت کرد. تا شالکه کمی از لاک دفاعی خود خارج شده و برای جبران نتیجه تلاش کند.

شالکه چند باری دروازه بایرن مونیخ را تهدید کرد اما هوشیاری مدافعان بایرن مانع نتیجه گرفتن این تیم شذ. پس از فروکش کردن حملات شالکه و آرام شدن بازی این باواریایی‌ها بودند که باز هم به گل رسیدند.

لواندوفسکی در دقیقه ۷۵ با پاس کومان در محوطه جریمه صاحب توپ شد و با حرکتی مناسب و ضربه‌ای دقیق کار شالکه را در این بازی تمام کرد و بایرن را با نتیجه ۳ بر ۰ پیش انداخت.

شالکه دوباره برای جبران گل‌های خورده تلاش کرد و حتی در دقیقه ۸۳ می‌توانست بوسیله کالیجیوری به گل برسد که ضربه این بازیکن پس از جا گذاشتن نویر به دیرک دروازه برخورد کرد و گل نشد.

شالکه که از جبران نتیجه نا امید شده بود در دقایق پایانی کاری از پیش نبرد تا بایرن مونیخ با هتریک لواندوفسکی موفق شود به برتری قاطع ۳ بر ۰ مقابل این تیم دست پیدا کند.

 

بایرن مونیخ و شالکه در بوندسلیگا

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی در اینجا