در یک بازی دوستانه پرسپولیس توانست با گل دقیقه ۸۰ شجاع خلیل‌زاده مقابل تیم پیکان به پیروزی دست پیدا کند.

دو تیم فوتبال پرسپولیس و پیکان در یک بازی دوستانه و در ورزشگاه شهید کاظمی از ساعت ۱۸ امروز به مصاف هم رفتند. پرسپولیس در این بازی در ترکیب خود از رادوشوویچ، محمد نادری، مهدی شیری، کنعانی‌زادگان، نوراللهی، خلیل‌زاده، مهدی ترابی، محمد امین اسدی، وحید امیری، احمدزاده و علی علیپور استفاده کرد. همچنین از ابتدای نیمه دوم امید عالیشاه جای اسدی به میدان آمد.

پرسپولیس از همان ابتدا، بازی هجومی و شادابی از خود نشان داد. در ادامه بازی، پیکان نیز توانست چند موقعیت را روی دروازه پرسپولیس خلق کند. در حالی که دو تیم چند موقعیت خطرناک را در نیمه اول ایجاد کردند، اما این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم پرسپولیس بطور کامل توپ و زمین را در اختیار گرفت و حملات پر تعداد خود را آغاز کرد. پرسپولیسی‌ها با حملات پر دامنه تیم پیکان را در زمین خود حبس کرده بودند.

تا اینکه روی ارسال کرنر توسط امید عالیشاه، شجاع خلیل‌زاده با ضربه سر توپ را وارد دروازه پیکان کرد تا پرسپولیس را به گل برساند. در حالی که در دقایق پایانی بازی دو تیم دروازه یکدیگر را تهدید کردند اما این بازی دوستانه با پیروزی ۱ بر ۰ پرسپولیس مقابل پیکان به پایان رسید.

پرسپولیسی‌ها در این دیدار چندین موقعیت خوب گلزنی را از دست دادند تا مشخص شود چرا گابریل کالدرون سرمربی جدید این تیم تاکید زیادی روی خرید یک مهاجم نوک تمام عیار دارد.

گفته می‌شود که باشگاه پرسپولیس در آستانه توافق با یک مهاجم اهل مالی به نام مادیبو مایگا است که احتمالا بامداد فردا به تهران سفر خواهد کرد تا مراحل نهایی قرارداد خود با پرسپولیس را انجام دهد.

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز را در اینجا ببینید