برنامه مسابقات استقلال در لیگ برتر فوتبال ایران و دوره نوزدهم مشخص شد و این تیم در مهم‌ترین بازی خود باید هفته چهارم با پرسپولیس رو به رو شود.

تیم استقلال که با انتخاب بموقع سرمربی خود استراماچونی و شروع تمرینات پیش فصل در زمان مناسب و همچنین فعالیت چشم‌گیر در نقل و انتقالات تمام تلاش خود را برای حضوری موفق در لیگ برتر انجام داده، در هفته اول به مصاف ماشین‌سازی تبریز خواهد رفت.

استقلال در هفته اول مهمان تیم تبریزی است اما در هفته دوم و در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد خوزستان خواهد بود.  اما این تیم مهم‌ترین بازی خود در لیگ نوزدهم را در هفته چهارم و مقابل تیم پرسپولیس رقیب سنتی خود برگزار می‌کند.

استقلال که در سال‌های اخیر در برابر پرسپولیس نتایج چندان خوشایندی برای هوادارانش به ارمغان نیاورده است، سعی کرده با تغییرات زیاد و ترمیم نقاط ضعف خود شرایط را برای برتری مقابل پرسپولیس و موفقیت در لیگ برتر فراهم کند.

تیم فوتبال استقلال تهران در دیگر بازی‌های مهم خود در هفته نهم با تراکتورسازی، هفته دوازدهم با سپاهان و هفته سیزدهم با شهر خودرو رو به رو می‌شود. اما نکته جالب تقابل مهدی رحمتی کاپیتان سابق استقلال با این تیم در هفته سیزدهم است که در تیم شهر خودرو باید با تیم محبوب خود رقابت کند.

اما برنامه کامل مسابقات استقلال در لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران به شرح ذیل است.

هفته اول؛ ماشین‌سازی تبریز

هفته دوم؛ فولاد

هفته سوم؛ نفت مسجد سلیمان

هفته چهارم؛ پرسپولیس

هفته پنجم؛ ذوب‌آهن

هفته ششم؛ گل‌گهر سیرجان

هفته هفتم؛ سایپا

هفته هشتم؛ پارس جنوبی جم

هفته نهم؛ تراکتورسازی

هفته دهم؛ صنعت نفت آبادان

هفته یازدهم؛ نساجی مازندران

هفته دوازدهم؛ سپاهان

هفته سیزدهم؛ شهر خودرو

هفته چهاردهم؛ پیکان

هفته پانزدهم؛ شاهین بوشهر

برنامه کامل مسابقات استقلال و دیگر تیم‌های لیگ نوزدهم ایران را در اینجا دانلود کنید.