در حالی که پس از موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا طلب برانکو و نارضایتی بازیکنان از عدم دریافت مطالبات خود مشکلات زیادی را بوجود آورده ، بشار رسن هم دیشب درخواست جدایی را به مدیران این تیم اعلام کرده است.

پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بخوبی درخشید و توانست با وجود مشکلات مالی فراوان، خود را به فینال برساند.

با این حال پس از آن این تیم دچار مشکلاتی شده و بازیکنان، کادر فنی و از طرف دیگر شکایت برانکو شرایط را برای مدیران پرسپولیس سخت کرده است.

شجاع خلیل زاده از عدم افزایش حقوقش نسبت به سایر بازیکنان بسیار عصبانی شده و اعتراض‌های مکرر او نسبت به مدیریت باشگاه به صدر اخبار این تیم تبدیل شده است.

از طرفی شکایت برانکو و رسیدن ضرب العجل های فیفا نیز شرایط را برای سرخ‌ها بسیار سخت کرده تا جایی که حالا همه مسائل مالی باشگاه قرمز پایتخت ایران تحت شعاع پرداخت پول برانکو قرار گرفته است.

در اینجا بخوانید:

اما دیشب اتفاق جدیدی برای پرسپولیس رخ داد و بشار رسن در اینستاگرام خود رسما اعلام کرد که قصد جدایی دارد و بدلیل مشکلات خانوادگی قادر نیست از این پس سرخ‌ها در در مسابقات آینده همراهی کند.

چیزی که امروز با واکنش باشگاه رو به رو شده و اعلام کرده با جدایی بشار رسن مخالف هستیم و پرسپولیس آنقدر بزرگ است که مشکلات خانوادگی ستاره خود را برطرف کند.

ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس مدعی شده که بشار با ما قرارداد دارد و ما هم اجازه جدایی او را نخواهیم داد.

احتمالا بازیکن عراقی سرخ‌ها با یک پیشنهاد خوب از قطر رو به رو شده و قصد دارد با حضور در لیگ ستارگان قطر درآمد خود را افزایش داده و از این طریق به خانواده خود کمک کند.

چیزی که روزهای آینده صحت آن را مشخص خواهد کرد و باید دید که سرنوشت ستاره‌های ناراضی پرسپولیس در فصل جدید و برای این تیم چه خواهد بود.

از طرفی سرخ‌ها ۲۹ آذر باید در لیگ قهرمانان آسیا به دیدار نماینده شرق بروند و حضور بموقع بازیکنان در تمرینات به دغدغه این روزهای یحیی گل محمدی تبدیل شده است.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا