بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد، روبرت لواندوفسکی بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن جهان شد و جایزه The Best را به خود اختصاص داد.

رونالدو و مسی در سال های طولانی عناوین فردی را به خود اختصاص می‌دادند و هواداران فوتبال به انتخاب آن‌ها به عنوان بهترین بازیکن جهان عادت کرده بودند.

اما این دو ابر ستاره فوتبال جهان کم کم به سال های پایانی بازی حرفه‌ای خود نزدیک می‌شوند.

از این رو باید این انتظار را داشت که دیگر عناوین فردی فوتبال جهان به بازیکنان جوان‌تر و جدیدی برسد.

در مراسم The Best 2020 که از ساعت ۲۱:۳۰ در زوریخ سوئیس شروع شد، فیفا بهترین های هر پست و بخش فوتبال جهان را معرفی کرد.

لوسی برنز بهترین بازیکن زن جهان شد، یورگن کلوپ بهترین سرمربی مرد جهان، سرینا وگمن بهترین سرمربی زن جهان و گل سون هیونگ مین به عنوان بهترین گل سال و برنده جایزه پوشکاش شد.

در اینجا بخوانید:

اما مهم‌ترین انتخاب فیفا به بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۲۰ اختصاص داشت و قرار بود از بین لیونل مسی و کریستیانو رونالدو و همچنین روبرت لواندوفسکی یک نفر جایزه The Best را به خود اختصاص دهد.

این اتفاق افتاد و روبرت لواندوفسکی بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن در سال ۲۰۲۰ شد و جایزه The Best را به دست گرفت.

لواندوفسکی یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ در قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۰ بود و سهم قابل توجهی در موفقیت های تیم فلیک داشت.

حالا در سالی که لیونل مسی و رونالدو آن فروغ همیشگی را نداشتند و با تیم‌های خود به موفقیت چشمگیری نرسیدند، او گوی سبقت را از آنان ربود و مرد سال فوتبال جهان از نگاه فیفا و مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های ملی شد.

باید دید در سال‌های آینده رونالدو و مسی شانسی برای به دست آوردن جایزه The Best دارند یا خیر؟ امسال که این جایزه را از دست دادند !…

بهترین بازیکن جهان و بالاتر از رونالدو و لیونل مسی ؛ روبرت لواندوفسکی