تاتنهام و منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس و هفته سی یکم آن به دیدار هم رفتند و این شیاطین سرخ بودند که با پیروزی ۳-۱ در زمین حریف انتقام سختی از مورینیو گرفتند.

در مهم ترین بازی هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس تاتنهام در وایتهارتلین میزبان منچستریونایتد بود.

بازی آرام و متعادل آغاز شد و تا دقیقه ۳۴ موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشده بود.

در این دقیقه بود که ادینسون کاوانی دروازه تاتنهام را باز کرد، اما داور به دلیل خطای مک تومینای بر روی هیونگ مین قبل از این گل آن را نپذیرفت.

دقیقه ۴۰ تاتنهام روی پاس لوکاس مورا و ضربه نهایی سون هیونگ مین به گل اول دست یافت و با پیروزی به رختکن رفت.

با آغاز نیمه دوم منچستریونایتد حملات خود را با شدت بیش‌تری آغاز کرد و دقیقه ۵۷ با ضربه ایستگاهی کاوانی و دفع ناقص لوریس بود که فرد در مقابل دروازه خالی بازی را به تساوی کشاند.

در اینجا بخوانید:

سه دقیقه بعد با ضربه سون هیونگ مین تاتنهام می توانست به گل برسد، با این حال دین هندرسون با واکنشی عالی مانع باز شدن دروازه خودی شد.

دقیقه ۶۳ این بار هوگو لوریس بود دروازه تیمش را در مقابل شوت دیدنی برونو فرناندز نجات داد. کمی بعد این بار پول پوگبا بود که یک موقعیت عالی را از دست داد.

دقیقه ۷۳ دین هندرسون ضربه هری کین را به کرنر فرستاد. دقیقه ۷۹ منچستریونایتد روی ارسال میسون گرینوود و ضربه سر ادینسون کاوانی به گل رسید و از شاگردان مورینیو پیش افتاد.

در ادامه بازی آرام و متعادل دنبال شد تا اینکه دقیقه ۹۶ میسون گرینوود با شوتی تماشایی گل سوم را هم برای منچستریونایتد زد و تیر خلاص را به تاتنهام وارد کرد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا