تاتنهام مورینیو در آخرین دیدار هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس مقابل اورتون با تک گل میکائیل کین به پیروزی رسید.

تاتنهام در آخرین بازی هفته ۳۳ لیگ برتر انگلیس و در ورزشگاه وایتهارتلین میزبان اورتون اوج گرفته با آنجلوتی بود.

در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد تا اینکه دقیقه ۲۱ شوت دیدنی و از راه دور لوکاس مورا بشکل خطرناکی از کنار دروازه اورتون به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد پس از بلوکه شدن دو توپ از سون هیونگ مین و هری کین در داخل محوطه جریمه اورتون توپ به لو سلسو رسید و چرخش و ضربه او با برخورد به میکائیل کین تغییر مسیر داد و گل برتری تاتنهام شکل گرفت.

دقیقه ۳۰ نیز ضربه ایستگاهی خطرناک و زیبای اریک دایر از بالای دروازه پیکفورد در اورتون بیرون رفت. در ادامه بازی متعادل شد و اورتون هم کمی پیش کشید.

اما تا اواخر نیمه اول و ضربه دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده ریچاردسون برای اورتون که با اختلاف کمی به بیرون رفت، اتفاق خاصی رخ نداد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم اورتون شروع بهتری داشت و دقیقه ۵۰ آنتونی جوردن که از ابتدای نیمه به میدان آمده بود، در محوطه جریمه تاتنهام صاحب توپ شد و با یک چرخش ضربه‌ای زد که در اختیار لوریس قرار گرفت.

چهار دقیقه بعد روی پاس بلند آلدرویلد از داخل زمین خودی، سون در محوطه جریمه حریف و عمق دفاع اورتون صاحب توپ شد و با یک چرخش و ضربه زمینی می‌توانست به گل برسد که پیکفورد توپ را به خوبی دفع کرد.

دقیقه ۶۴ نیز ضربه خطرناک و فنی سون از پشت محوطه جریمه راهی به دروازه اورتون پیدا نکرد. یک دقیقه بعد باز هم سون در محوطه جریمه اورتون صاحب موقعیت شد و ضربه محکم او توسط لوریس دفع گردید.

پس از آن بازی متعادل دنبال می‌شد و در دقایق پایانی اورتون تلاش خود را برای فرار از شکست شدت بخشید، اما دقیقه ۹۰ لوریس ضربه مویس کین را جمع کرد تا شاگردان آنجلوتی در این امر ناکام بمانند.

تاتنهام با هدایت مورینیو در آخرین بازی هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس مقابل اورتون با همان تک گل میکائیل کین به پیروزی ۱ بر ۰ رسید و شکست هفته قبل مقابل شفیلدیونایتد را تا حدودی جبران کرد.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز