مهدی ترابی اولین خرید جدید پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ برتر بیستم شد و دقایقی پیش قراردادش را با این باشگاه به امضا رساند.

مهدی ترابی که بارها علاقه وافر خود را به پرسپولیس نشان داده است با یک پیشنهاد وسوسه انگیز از العربی قطر مواجه شد و او که یک فوتبالیست حرفه‌ای است، نتوانست از این فرصت طلایی برای پیشرفت و درآمد بیش‌تر چشم پوشی کند.

هر چند که ستاره پرسپولیسی پس از رفتن به قطر متوجه شد که این پیشنهاد بیش‌تر برنزی بوده تا طلایی!

به هر حال مهدی ترابی در العربی قطر با بدشانسی های متعدد رو به رو شد، تا جایی که مصدومیت و صلب اعتماد مدیران این باشگاه عربی چاره‌ای جز بازگشت به ایران برای او نگذاشت.

در اینجا بخوانید:

در حالی که تراکتور و مخصوصا سپاهان با پیشنهادهای قابل توجه آماده بودند که ترابی را به خدمت بگیرند، اما او ترجیح داد به تیم محبوب خود برگردد و طبق وعده همیشگی‌اش در ایران فقط برای پرسپولیس بازی کند.

حالا دقایقی پیش باشگاه پرسپولیس و مهدی ترابی قرارداد ۱.۵ ساله ای را امضا کردند تا این بازیکن قطعا اولین خرید جدید سرخ ها در نیم فصل دوم لیگ برتر بیستم باشد و از امروز یا فردا به تمرینات تیم زیر نظر یحیی گل محمدی اضافه خواهد شد.

بدون شک با اضافه شدن مهدی ترابی به پرسپولیس و همچنین پایان محرومیت عیسی آل کثیر شاهد تیمی قدرتمند در نیم فصل دوم لیگ برتر زیر نظر گل محمدی خواهیم بود و دور از انتظار نیست که با قوی تر شدن استقلال رقابت تنگاتنگی بین این دو تیم برای قهرمانی فصل به وجود آید.

این در حالی است که هر دو تیم محبوب پایتخت از اواخر فروردین ماه باید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به میدان بروند.

بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس

 

 

دوشنبه کوئیز های رافان نیوز در اینجا