باشگاه تراکتور تبریز با پیشینه طولانی خود حالا به یکی از تیم های مدعی لیگ برتر ایران تبدیل شده و از این رو موضوع دوشنبه کوئیز ۲۲ رافان نیوز است.

باشگاه تراکتورسازی تبریز که از سال های دور و پیش از انقلاب اسلامی ایران تاسیس شده، در سال های ابتدایی برگزاری لیگ در فوتبال ایران جزء تیم های مدعی بوده است.

این باشگاه در ادامه با فراز و فرودهایی رو به رو شد و حتی برای یک مدت نسبتا طولانی از سطح اول فوتبال ایران به دور بود.

اما در سال های اخیر و با ورود بخش خصوصی این تیم بسیار محبوب تبریزی دوباره در قامت یک مدعی ظاهر شده و حتی چند فصلی تا هفته های پایانی شانس قهرمانی داشت.

با این حال تراکتور هنوز به آنچه که استحقاقش را داشته نرسیده و جام لیگ برتر ایران را به هوادارانش هدیه نداده است.

هر چند که در فصل گذشته جام حذفی را با شکست استقلال بالای سر برد تا اندکی از حسرت هوادارانش بکاهد و امیدوار به نتیجه گیری باشد.

در اینجا بخوانید:

باشگاه تراکتور امسال هم سعی کرده با حفظ ستاره های خود چون احسان حاج صفی، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه در کنار جوان های آینده دار تیمی قدرتمند در لیگ برتر داشته باشد و برای اولین بار به قهرمانی برسد.

چیزی که در سال ۱۳۹۴ تا آستانه آن پیش رفت، اما در حضور نزدیک به ۸۰ هزار نفر با تساوی ۳-۳ مقابل نفت تهران از رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر باز ماند.

تراکتور تبریز در بازی با نفت تهران از هفته پایانی فصل ۱۳۹۴-۱۳۹۳ میزبان بود و با یک پیروزی می‌توانست به قهرمانی برسد، اما نتوانست با وجود چند بار پیش افتادن از حریف، برتری خود را حفظ کند.

به هر حال تراکتورسازی هنوز هم با وجود تغییر نام در فوتبال ایران یک مدعی است و حالا موضوع دوشنبه کوئیز ۲۲ رافان نیوز شده است.

با شرکت در این کوئیز علاوه بر محک سرعت عمل، دانش و حافظه خود ما را در پیدا کردن مشکلات بستر این کوئیز یاری کنید تا در آینده مسابقه‌ای جذاب، پرهیجان، عادلانه و همراه با جوایز ارزشمند داشته باشیم.

 

کوئیز ۲۲

تراکتور تبریز یکی از تیم های ریشه دار فوتبال ایران است که از دیرباز در زمره باشگاه های بزرگ ایران قرار دارد.

این باشگاه در ابتدا با نام تراکتورسازی فعالیت می‌کرد و فراز و فرود زیادی در سطح اول فوتبال در ایران داشت.

اما با ورود بخش خصوصی تراکتور تبریز چند سالی است که به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر ایران پیوسته است.

دوشنبه کوئیز ۲۲ رافان نیوز به باشگاه فوتبال تراکتور اختصاص یافته و سوالاتی را پیرامون آن و در گذر زمان مطرح کرده است.

موفق باشید

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا