تراکتور در فینال جام حذفی ایران حاضر خواهد بود، چرا که این تیم در نیمه نهایی موفق به شکست ۱ بر ۰ نفت مسجد سلیمان شد و حالا منتظر برنده دربی ۹۳ استقلال و پرسپولیس است.

تراکتور بر حسب قرعه در نیمه نهایی جام حذفی میزبان نفت مسجد سلیمان بود و با تمام ستاره‌های خود از حریف خوزستانی پذیرایی کرد.

اولین موقعیت بازی دقیقه ۱۵ برای تراکتور با ارسال اشکان دژاگه و ضربه سر دیدنی رضا اسدی بوجود آمد که دروازه‌بان نفت توپ را با وکنشی عالی دفع کرد و دروازه تیمش را نجات داد.

کمی بعد فرعباسی این بار ضربه سر خانزاده را در ادامه یک ضربه کرنر از احسان حاج‌صفی با واکنشی تماشایی از روی خط دروازه بیرون کشید.

حملات تراکتور ادامه داشت و دقیقه ۱۸ شوت سعید مهری راهی به دروازه نفت مسجد سلیمان پیدا نکرد. در ادامه بازی متعادل شد و نفت نیز یکی دو فرصت خوب ایجاد کرد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۲۴ اخباری سنگربان تراکتور در این مسابقه شوت زمینی میرجوان را راهی کرنر کرد. دقیقه ۳۳ نیز سجاد جعفری از سمت راست فرار کرد و خود را به محوطه جریمه رساند، اما ضربه او به شکل خطرناکی به تور کنار دروازه برخورد کرد و گل نشد.

یک دقیقه بعد پاس عمقی رضا اسدی به دژاگه رسید و او نیز با پاسی رو به عقب و زیبا حاج‌صفی را صاحب موقعیت شوت‌زنی کرد. با این حال ضربه حاج‌صفی در برخورد به مدافع نفت به کرنر رفت.

در ادامه بازی آرام و متعادل دنبال شد و تراکتور کم‌تر از دو دقیقه پس از آغاز نیمه دوم به گل رسید. در یک حمله سریع اشکان دژاگه صاحب توپ شد و با یک پاس رو به عقب حرفه‌ای آن را مقابل پای سعید مهری انداخت، تا این بازیکن زننده گل برتری میزبان باشد.

پس از این گل تراکتور بخوبی بازی را اداره کرد و حتی در چند صحنه می‌توانست دروازه نفت را برای بار دوم باز کند. اما توپ‌های بازیکنان این تیم هر بار بشکلی راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

اواخر بازی نفت مسجد سلیمان تلاش زیادی کرد تا نتیجه را جبران کند، اما موفق نبود و در پایان تراکتور با شکست ۱ بر ۰ این تیم به فینال جام حذفی ایران رسید تا منتظر برنده دیدار پرسپولیس و استقلال در دیگر دیدار نیمه نهایی باشد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا