تراکتور و استقلال تهران در لیگ برتر بیستم ایران و مهم ترین بازی هفته یازدهم امروز در تبریز به دیدار هم رفتند و این آبی های تهران بودند که با هدایت محمود فکری به خوبی حریف را مغلوب خود کرده و به پیروزی ۳ بر ۱ رسیدند.

تراکتور در بازی مهم هفته یازدهم لیگ برتر بیستم و در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان استقلال تهران بود.

بازی متعادل آغاز شد و استقلال نسبت به حریف برتری نامحسوسی داشت و چند موقعیت نصفه و نیمه هم ایجاد کرد.

اما اشتباه مسعود شجاعی و پاس رو به عقب آرام او در دقیقه ۳۸ سبب شد تا شیخ دیاباته در موقعیت گل قرار گرفته و پس از یک حرکت مناسب و ضربه دقیق گل اول را به ثمر برساند.

این گل دست برتر را به استقلال داد و شاگردان محمود فکری با خیالی آسوده تر به بازی ادامه دادند.

با آغاز نیمه دوم تراکتور سعی کرد با حملات پرتعداد از شکست خانگی فرار کند، اما در ضد حملات اسیر مهاجمان استقلال شد و خیلی زود دو گل دیگر را هم دریافت کرد.

دقیقه ۶۰ مهدی قایدی روی پاس ارسلان مطهری با دروازه بان تراکتور تک به تک شد و با یک ضربه دقیق گل دوم را هم برای استقلال تهران به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

این پایان کار نبود و چهار دقیقه بعد مهدی قایدی این بار از سمت راست فرار کرد و در میان غفلت عجیب مدافعان تراکتور پاس عرضی او دیاباته را در مقابل دروازه حریف با اخباری تک به تک کرد تا او به راحتی با دبل خود سومین گل استقلال را به ثمر برساند.

پس از گل سوم مسعود شجاعی دست به تعویض زد و اشکان دژاگه را به میدان فرستاد و احسان حاج صفی هم چند دقیقه قبل به میدان آمده بود، تا شرایط بازی را تغییر دهند.

این اتفاق افتاد و تراکتور در حملات خود منسجم تر شد و  نهایتا دقیقه ۸۰ روی پاس عمقی شجاعی و ضربه تمام کننده محمد عباس زاده به گل رسید.

در ادامه هم تراکتور برتر بود، اما نمی توانست دروازه استقلال تهران را تهدید کند. از طرفی دقیقه ۸۴ شوت عباس زاده با واکنش تماشایی رشید مظاهری همراه شد تا تی تی ها در باز کردن دوباره دروازه شاگردان محمود فکری ناکام بماند.

نهایتا تراکتور در زمین خود از هفته یازدهم لیگ برتر بیستم مقابل استقلال با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد تا فاصله خود را با مدعیان قهرمانی بیش از پیش افزایش دهد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز