تراکتور با تساوی بدون گل مقابل شهر خودرو شانس خود را بصورت قطعی برای قهرمانی در لیگ برتر نوزدهم ایران از دست داد و در ادامه باید برای سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تلاش کند.

در هفته بیست و ششم لیگ برتر نوزدهم ایران تراکتور در مشهد میهمان شهر خودرو این شهر بود و برای جلوگیری از قهرمانی زودهنگام پرسپولیس راهی جز پیروزی در این مسابقه نداشت.

تراکتور بازی را بهتر آغاز کرد و نسبت به حریف برتری نسبی داشت، در همان ابتدا و دقیقه ۲ بازیکن این تیم در محوطه جریمه شهر خودرو  متوقف شد و داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

دقیقه ۲۴ ضربه ایستگاهی احسان حاج‌صفی بشکل خطرناکی از کنار دروازه مهدی رحمتی به بیرون رفت. بازی با این روند ادامه داشت تا اینکه شهر خودرو در اواخر نیمه اول آن را به تعادل کشاند.

شهر خودرو دقیقه ۴۰ یک فرصت عالی را با حرکت خوب حسین مهربان ایجاد کرد، اما مهربان و صادقی در ضد ضربات آخر کم دقت بودند و این فرصت از دست رفت.

در اینجا بخوانید:

یک دقیقه بعد سعید صادقی این بار خود در متن ماجرا بود و ضربه خطرناک او با اختلاف کمی از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت.

نیمه دوم هم متعادل و نزدیک سپری شد و دو تیم فرصت‌هایی داشتند که از آن بهره لازم را نبردند. دقیقه ۵۴ شوت خلعتبری راهی به دروازه تراکتور پیدا نکرد و پنج دقیقه بعد هم یک حمله سریع و خطرناک از تراکتوری‌ها را رحمتی جمع و خنثی کرد.

دقیقه ۶۵ ضربه سر محمد قاضی روی ارسال صادقی از بالای دروازه تراکتور به بیرون رفت و دقیقه ۷۳ نیز آزادی مهاجم جوان تراکتور در موقعیتی مناسب توپ را به آسمان زد تا میهمان یک فرصت مناسب را برای جبران نتیجه از دست بدهد.

اواخر بازی هم با حملات نصفه و نیمه دو تیم سپری شد و تراکتور در شبی که فقط به پیروزی احتیاج داشت، مقابل شهر خودرو در لیگ برتر نوزدهم ایران با تساوی بدون گل متوقف شد.

 

 

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال