تراکتور در یک بازی که اکثر دقایق آن چنگی به دل نمی‌زد مقابل گل گهر سیرجان به نتیجه ۱-۱ دست یافت و فرصت نزدیک شدن به صدر جدول لیگ برتر ایران را با توجه به تساوی مدعیان از دست داد.

پس از تساوی تمام مدعیان قهرمانی از جمله پرسپولیس، سپاهان و استقلال و شکست شهر خودرو، تراکتور در سیرجان از هفته نوزدهم لیگ برتر میهمان گل گهر بود.

گل گهر بازی را بهتر آغاز کرد، اما تراکتور به آرامی بر بازی مسلط شد و شوت ساسان انصاری دقیقه ۱۵ توسط دروازه‌بان حریف مهار شد. پنج دقیقه بعد روی کرنری که اشکان دژاگه ارسال کرده بود، ضربه سر خانزاده از کنار دروازه گل گهر خارج شد.

دقیقه ۳۲ نیز ضربه رضا اسدی بشکل خطرناکی از کنار دروازه میزبان بیرون رفت. بازی برتر بازیکنان تراکتور ادامه داشت و دقیقه ۴۵ این تیم در فرصتی عالی می‌توانست به گل برسد.

با حرکتی غافلگیرکننده، دژاگه توپ را برای حاج‌صفی ارسال کرد و این بازیکن یک شوت زد که به مدافعین برخورد کرد و برگشت داده شد. توپ برگشتی دوباره با ضربه حاج‌صفی همراه شد و به دیرک دروازه گل گهر خورد و باز هم گل نشد.

 

تراکتور و فرار از شکست با گل ایمانی

 

تراکتور نیمه دوم هم برتر بود. دقیقه ۶۶ ارسال کرنر حاج‌صفی، با ضربه سر جفرسون در اختیار فراهانی قرار گرفت. تراکتور دو فرصت دیگر را هم توسط انصاری و اسدی از دست داد، تا اینکه دقیقه ۷۷ منشا بازیکن تازه وارد و تعویضی گل گهر روی پاس امین پور علی به گل رسید.

در ادامه تراکتور سراپا حمله شد و پس از اخراج مسعود شجاعی، دقیقه ۸۸ توسط اکبر ایمانی به گل رسید. احسا حاج‌صفی با یک پاس عرضی، ایمانی را صاحب توپ کرد و این بازیکن با ضربه‌ای محکم و دقیق از فاصله ۲۵ متری دروازه حریف را باز کرد.

نهایتا تراکتور مقابل گل گهر سیرجان در هفته نوزدهم لیگ برتر ایران به تساوی ۱-۱ رضایت داده و فرصت نزدیک شدن به صدر جدول را از دست داد.

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز