تراکتور و بحث روز جدایی اشکان دژاگه و مسعود شجاعی نشان می دهد که تی تی های تبریز حال و روز خوبی ندارند و احتمالا تغییرات بزرگی در راه خواهند داشت.

نیم فصل دوم بود که جدایی احسان حاج صفی شوک بزرگی به هواداران تراکتور وارد کرد و فصلی که خوب آغاز نشده بود را تلخ تر جلوه داد.

با این حال نتایج قابل قبول در لیگ قهرمانان آسیا و صعود به مرحله یک هشتم کمی شرایط را تغییر داد و کام تی تی های تبریز را شیرین کرد.

اما پس از بازی های لیگ قهرمانان آسیا و غیبت پر معنای اشکان دژاگه و مسعود شجاعی در تمرین، شرایط دوباره برای باشگاه تراکتور بحرانی شده است.

از طرفی محکوم شدن در پرونده فسخ قرارداد رضا شجاری و جریمه سنگین در پرونده شکایت استوکس و اروین دیگر مواردی بود که نشان داد باشگاه تبریزی از ساختار مناسبی برخوردار نیست.

در اینجا بخوانید:

تغییرات پی در پی در روی نیمکت تراکتور از یک طرف و حواشی قراردادهای بازیکنان از طرف دیگر موید گفته مذکور است.

از طرف دیگر جدایی اشکان دژاگه و مسعود شجاعی از تراکتور به نظر می رسد که فارغ از مسائل مدیریتی به اختلاف با سرمربی و رسول خطیبی هم برمی گردد.

چرا که سرمربی جدید تراکتور در بازی های اخیر مخصوصا در آسیا نشان داد که چندان اعتقادی به دو کاپیتان اول خود که زمانی کاپیتان های اول تیم ملی بودند، ندارد.

بنابراین باید این انتظار را داشت که تغییرات بزرگی در تراکتور اتفاق بیافتد، تغییراتی که از سرمربی و ستاره ها و شاید حتی مالک را هم در بر بگیرد.