تراکتور و احسان حاج صفی دیشب رسما با توافقی دو طرفه از هم جدا شدند و کاپیتان تیم ملی با انتشار پیامی احساسی از تی تی های تبریز خداحافظی کرد و احتمالا راهی اصفهان خواهد شد.

در فصل اخیر احسان حاج صفی قصد ماندن در تبریز را نداشت و از همان ابتدا بنا را بر جدایی و لژیونر شدن گذاشته بود.

با این حال پیوستن کاپیتان تیم ملی ایران به یک تیم یونانی به سرانجام نرسید تا حاج صفی که حالا یکی از کاپیتان های تراکتور نیز به شمار می رفت، در این تیم ماندگار شود.

در طول فصل تی تی های تبریز حواشی مختلفی را تجربه کردند و علیرضا منصوریان نیز جدایی پر حاشیه ای را از این تیم تبریزی داشت.

پس از منصوریان مسعود شجاعی هدایت تراکتور را به صورت موقت برعهده گرفت و احسان حاج صفی انگار جایگاه ثابت خود را در ترکیب از دست داده بود.

در اینجا بخوانید و حل کنید:

در ادامه شایعه تمایل کاپیتان تیم ملی به جدایی از تراکتور و حضور در اصفهان به دلیل مشکلات خانوادگی شنیده می شد تا اینکه رسول خطیبی سرمربی جدید تی تی ها شد.

شایعات جدایی احسان حاج صفی از تراکتور قدرت گرفت و تصاویر تمرینات تی تی ها نشان می داد که کاپیتان چندان انگیزه ای برای ادامه کار در تبریز را ندارد.

این اتفاقات ادامه داشت تا اینکه دیشب باشگاه تراکتور رسما اعلام کرد که با توافقی دو طرفه قرارداد حاج صفی را فسخ کرده و پس از دریافت مبلغی رضایت نامه او را به عنوان بازیکن آزاد صادر کرده است.

بلافاصله پس از آن نیز کاپیتان تیم ملی با انتشار پیامی در فضای مجازی از هواداران تراکتور خداحافظی کرد و مدعی شد که علی رغم میل باطنی تی تی ها را ترک می کند.

به نظر می رسد که حضور احسان حاج صفی در اصفهان و پیوستن او به سپاهان قطعی باشد و باید به زودی او را در لباس زردهای اصفهان مشاهده کرد.