تراکتور و فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ و هفته چهارم مرحله گروهی به دیدار نیروی هوایی عراق و النصر عربستان رفتند، دیدار هایی که برای شاگردان رسول خطیبی شیرین بود و برای تیم جواد نکونام به تلخی پایان یافت.

دیشب هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم دنبال شد و طی آن پرسپولیس با نیمی از ترکیب اصلی خود گوا را در خانه خود با چهار گل شکست داد و در یک قدمی صعود قرار گرفت.

همچنین تراکتور نیز در گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا دومین دیدار خود را نیز در مقابل نیروی هوایی عراق برگزار کرد و با یک گل این تیم را شکست داد تا شانس خود را برای صعود حفظ کند.

گل تراکتور را مهدی تیکدری در دقیقه ۲ به ثمر رساند و پس از آن شاگردان رسول خطیبی به کنترل حریف پرداختند و به خوبی از گل خود محافظت نمودند.

در اینجا بخوانید:

نهایتا این تراکتور بود که به پیروزی ۱-۰ مقابل نیروی هوایی عراق رسید و با شش امتیاز به رده دوم گروه دوم صعود کرد.

اما فولاد خوزستان نیز در مهم ترین بازی خود در گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ دیشب برای دومین بار در مقابل النصر عربستان قرار گرفت و با اشتباهات فردی خود در خط دفاع نتیجه را واگذار کرد.

در حالی که شاگردان جواد نکونام در فولاد در اکثر دقایق بازی نسبت به حریف برتری محسوسی داشتند، اما اشتباهات خط دفاع شیرازه این تیم را در نیمه دوم از هم پاشید و زمینه ساز شکست تلخ ۲-۰ شد.

عبدالفتاح عسیری دقیقه ۵۴ و عبدالرزاق حمدالله دقیقه ۸۶ دو گل النصر را در این بازی به ثمر رساند.

هرچند که فولاد نسبت به تراکتور از شانس کم تری برای صعود برخوردار است، اما با پنجم امتیاز در رده سوم گروه چهارم قرار گرفته و فاصله ای فقط سه امتیازی با تیم صدرنشین النصر عربستان دارد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا