در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر نوزدهم ایران تراکتور مقابل سپاهان به پیروزی ۲ بر ۱ دست یافت.

تراکتور در هفته بیست و پنجم لیگ برتر نوزدهم ایران و در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته میزبان سپاهان بود. دو تیم نیمه اول را هجومی و پایاپای آغاز کردند.

دقیقه ۹ شوت محمد کریمی از پشت محوطه جریمه را مظاهری با واکنشی مناسب برگشت داد. دو دقیقه بعد تراکتور با یک ضد حمله‌ای که از رضا شکاری آغاز شده بود، می‌توانست به گل برسد که شوت احسان حاج‌صفی راهی به دروازه سپاهان پیدا نکرد.

با ادامه این روند دقیقه ۱۴ روی حرکتی که اکبر ایمانی آغاز کرده بود، پاس رو به عقب رضا شکاری را احاسان حاج‌صفی با یک ضربه تماشایی تبدیل به گل اول بازی برای تراکتور کرد. پس از آن سپاهان تلاش خود را برای جبران نتیجه شدت بخشید و دقیقه ۲۲ با ارسال محمد کریمی و ضربه سروش رفیعی به گل رسید تا بازی مساوی شود.

دقیقه ۳۵ ارسال کریمی و ضربه سر شهاباززاده با برخورد به پای اسدی نزدیک بود باعث باز شدن دروازه مظاهری شود، اما توپ بشکل خطرناکی از کنار دروازه خارج شد و به کرنر رفت. چند دقیقه بعد مظاهری در دو مرحله دروازه تیمش را در مقابل حمله سپاهانی‌ها نجات داد و دقایقی پایانی نیمه اول هم آرام و بدون موقعیت دنبال شد.

در اینجا بخوانید:

در حالی که نیمه اول با این شرایط به پایان خود نزدیک می‌شد دقیقه سوم وقت‌های تلف شده با ارسال عالی حاج‌صفی، رضا اسدی با یک ضربه سر تماشایی و چکشی گل دوم را هم برای تراکتور به ثمر رساند.

نیمه دوم هم برای دو تیم متعادل و با موقعیت‌های قابل توجه دنبال شد. ابتدا دقیقه ۵۴ شوت زیبای حاج‌صفی به شکل خطرناکی از بالای دروازه سپاهان بیرون رفت.

سه دقیقه بعد سپاهان فاصله چندانی با رسیدن به گل تساوی نداشت، اما هوشیاری مظاهری از این اتفاق جلوگیری کرد. دقیقه ۶۶ ضد حمله تراکتور با ضربه کم دقت اکبر ایمانی روی پاس ساسان انصاری به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد علی قربانی با مظاهری تک به تک شد و او را هم جا گذاشت و توپ را مقابل دروازه خالی به بیرون زد. بازی با همین روند ادامه داشت، تا اینکه دقیقه ۸۳ شوت از راه دور سروش رفیعی از بالای دروازه مظاهری خارج شد.

چهار دقیقه بعد ضربه ایستگاهی خطرناک حاج‌صفی به تور کناری دروازه سپاهان برخورد کرد و گل نشد. دقایق پایانی هم با حملات سپاهان و ضد حملات تراکتور سپری شد و توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.

نهایتا تراکتور در هفته بیست و پنجم لیگ برتر نوزدهم ایران به یک پیروزی ارزشمند با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل سپاهان دست یافت و سه امتیاز مهم خانگی را به امتیازات خود اضافه کرد.

 

 

 

 

ویدئو طنز و سرگرمی رافان نیوز