تراکتور تبریز در اولین بازی هفته بیستم لیگ برتر ایران مقابل سایپا به پیروزی ۳-۱ دست یافت و خود را در جمع مدعیان قهرمانی نگه داشت.

تراکتور از هفته بیستم لیگ برتر نوزدهم در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان سایپایی بود که چهار هفته اخیر را شکست نخورده است. سایپا بازی را بهتر شروع کرد و دقیقه ۸ صاحب یک ضربه پنالتی شد.

محمدرضا سلیمانی پشت توپ ایستاد و این پنالتی را تبدیل به گل اول سایپا کرد. پس از این گل تراکتور بازی را در اختیار گرفت و ۸ دقیقه بعد بازی را مساوی کرد. اشکان دژاگه حمله‌ای را که خود آغاز کرده بود، با پاس رو به عقب تیکدری و ضربه‌ای تماشایی به طاق دروازه سایپا رساند و گل تساوی برای میزبان شکل گرفت.

این پایان کار نبود و دقیقه ۱۸، این بار احسان حاج‌صفی پاس تیکدری را با شوتی غافلگیرکننده و عالی همراه کرد و تراکتور در کم‌تر از سه دقیقه بازی باخته را با برد عوض کرد.

برتری بازیکنان تراکتور ادامه داشت و دقیقه ۲۸ شاگردان ساکت الهامی گل سوم را هم زدند. با همکاری حمزاوی و دژاگه توپ به رضا اسدی رسید و او نیز با یک ضربه عالی و تمام کننده گل سوم تراکتور را زد.

دقیقه ۳۹ دژاگه یک بار دیگر شانس خود را با یک شوت برای گلزنی امتحان کرد که توپ او از کنار دروازه بیرون رفت.

نیمه دوم تراکتور بیش‌تر به اداره بازی پرداخت و سایپا نیز توان لازم را برای جبران نشان نمی‌داد. دقیقه ۷۹ ضربه دژاگه به مدافعین سایپا برخورد کرد و به اکبر ایمانی رسید، اما شوت ایمانی نیز راهی به دروازه سایپا پیدا نکرد.

نهایتا تراکتور با حفظ برتری نیمه اول خود، مقابل سایپا به پیروزی ۳-۱ رسید و خود را در جدول رده‌بندی لیگ برتر ایران به صدر نزدیک‌تر کرد.

 

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز