تراکتور تبریز در هفته ای که در ورزشگاه یادگار با مسعود شجاعی میزبان شهر خودرو تیم مهدی رحمتی بود، نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل به دست نیاورد.

شاگردان مسعود شجاعی در تراکتور عصر دیروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان تیم شهر خودرو بودند.

این دیدار که در بیش تر دقایق آن در تسلط تراکتور بود با بازی بهتر تی تی ها آغاز شد و شاگردان مسعود شجاعی به خوبی بر حریف مسلط بودند.

دقیقه ۲۷ ضربه ایستگاهی زیبای احسان حاج صفی با اختلاف کمی از کنار دروازه شهر خودرو به بیرون رفت.

بازی با روند آرام و با برتری نسبی میزبان دنبال شد و در اواخر نیمه اول فشار تراکتور افزایش یافت و این تیم خطرهای زیادی روی دروازه جلالی راد ایجاد کرد.

در اینجا بخوانید و حل کنید:

دقیقه ۴۰ شوت سهمگین سعید مهری با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه شهر خودرو به بیرون رفت.

نیمه دوم این شهر خودرو بود که در اولین فرصت جدی می توانست با ضربه امین قاسمی نژاد به گل برسد، اما این شوت خطرناک با برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت.

در حالی که در بیش‌تر دقایق نیمه دوم بازی متعادل و آرام پیش می‌رفت، دقایق پایانی دیدار کاملا در اختیار تراکتور بود و حملات پی در پی این تیم نتوانست برای شاگردان مسعود شجاعی آورده‌ای داشته باشد.

دقیقه ۹۴ روی حرکت احسان حاج صفی و پاس خطرناک او تراکتور فاصله چندانی با باز کردن دروازه شهر خودرو نداشت، اما جلالی راد با پا توپ را منحرف کرد تا بهترین فرصت بازی برای میزبان از دست برود.

نهایتا تقابل مسعود شجاعی و مهدی رحمتی در تراکتور و شهر خودرو برنده نداشت و دو تیم در هفته نهم لیگ برتر بیستم ایران به تساوی بدون گل رضایت دادند.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا