تراکتور در هفته هشتم لیگ برتر بیستم میهمان صنعت نفت آبادان بود و با گل دقیقه ۹۲ حریف مساوی را با باخت ۲ بر ۱ عوض کرد تا اولین شکست خود با مسعود شجاعی را تجربه کند.

در ادامه بازی های هفته هشتم لیگ برتر بیستم تراکتور با هدایت مسعود شجاعی و در آبادان میهمان صنعت نفت این شهر بود.

نیمه اول با گل زودهنگام رضا خالقی فر در دقیقه ۴ بازی آغاز شد تا از همان ابتدا شاهد یک دیدار جذاب بین دو تیم تراکتور و نفت آبادان باشیم.

روی یک کار ایستگاهی غافلگیر کننده بود که با پاس طالب ریکانی، رضا خالقی فر در موقعیت مناسب قرار گرفت و با یک ضربه بیرون پا دروازه تی تی ها را باز کرد.

پس از این گل تراکتور بازی را در اختیار گرفت و سعی کرد در زمین حریف گل خورده را جبران کند.

دقیقه ۱۲ روی ارسال اشکان دژاگه ضربه سر خطرناک محمد عباس زاده با بدشانسی به تیر افقی دروازه صنعت نفت برخورد کرد و گل نشد.

در اینجا بخوانید:

اواسط نیمه اول بود که تیکدری با حامد فلاح‌زاده سنگربان نفت تک به تک شد و ضربه او با واکنش عالی این دروازه‌بان مواجه شد.

نیمه اول با حملات پرتعداد تراکتور تبریز رو به اتمام بود که در دقیقه دوم وقت های تلف شده، ارسال میلاد فخرالدینی با ضربه سر محمد عباس زاده همراه و بازی برای میهمان به تساوی کشیده شد.

نیمه دوم را دو تیم محتاط تر آغاز کردند و هیجان نیمه اول بر بازی حاکم نبود. هر چند تراکتور برتری نسبی نسبت به نفت داشت، اما دروازه این تیم را به شکل جدی تهدید نمی‌کرد.

اواخر بازی صنعت نفت آبادان بهتر بود و بیش‌تر از تراکتور توپ و میدان را در اختیار داشت، سرانجام دقیقه ۹۲ بود که ارسال حسن بیت سعید با اشتباه مدافعین و دروازه‌بان تراکتور به گل به خودی هادی محمدی برای نفت تبدیل شد.

نهایتا تراکتور در هفته هشتم لیگ برتر بیستم مقابل صنعت نفت آبادان با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد و اولین باخت خود با مسعود شجاعی را تجربه کرد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا