بارسلونا و اتلتیکو مادرید در آغاز هفته سی و سوم لالیگا با وجود گلزنی لیونل مسی بسود رئال به تساوی ۲-۲ رضایت دادند.

بارسلونا در چارچوب هفته سی و دوم لالیگا میزبان اتلتیکو مادرید بود و یک بازی سرنوشت‌ساز پیش رو داشت. دو تیم بازی را هجومی و زیبا آغاز کردند و در اولین موقعیت جدی بازی، ضربه ایستگاهی کاراسکا در دقیقه ۵ به شکل خطرناکی با عبور از مقابل همه با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما بارسلونا نیز در اولین موقعیت خود روی یک ضربه کرنر و با اشتباه دیگو کاستا و گل به خودی او دقیقه ۱۱ به گل اول رسید و از حریف قدرتمند و سخت کوش پیش افتاد.

پس از این گل و در حالی که بازی سریع و متعادل بین دو تیم در جریان بود، کاراسکو با یک حرکت سریع و تکنیکی خود را به محوطه جریمه بارسلونا رساند و در آنجا متوقف شد.

داور پنالتی گرفت و ابتدا دیگو کاستا پشت توپ ایستاد و ضربه او با باوکنش عالی تراشتگن دفع شد. اما داور به کمک VAR و بدلیل حرکت زودتر تراشتگن پنالتی را تکرار کرد. سپس سائول نیگوز پشت توپ ایستاد و دقیقه ۱۹ بر خلاف جهت حرکت تراشتگن دروازه بارسلونا را باز کرد و بازی مساوی شد.

در ادامه اتلتیکو مادرید عقب نشست و سعی می‌کرد با بستن فضاها اجازه خلق موقعیت را به حریف ندهد. با این حال چند دقیقه بعد ضربه فنی لیونل مسی از گوشه محوطه جریمه راهی به دروازه اوبلاک پیدا نکرد.

در اینجا بخوانید:

تا پایان نیمه اول بازی در اختیار بارسلونا بود و این تیم تماما تلاش می‌کرد که روزنه نفوذی پیدا کند. دقیقه ۴۳ ضربه ایستگاهی زیبا و خطرناک مسی با واکنش عالی اوبلاک به کرنر فرستاده شد.

دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده کاراسکا با حرکت انفرادی و زیبا خود را به پشت محوطه جریمه بارسا رساند و ضربه محکم او به مدافع حریف برخورد کرد و بلوکه شد.

نیمه دوم بارسلونا خیلی زود و در دقیقه ۴۸ صاحب یک ضربه پنالتی شد و مسی با ایستادن پشت توپ و یک ضربه چیپ زیبا گل دوم را برای میزبان زد. در ادامه اتلتیکو مادرید پیش کشید و پس از چند دقیقه بازی برتر، باز هم با توقف کاراسکا در محوطه جریمه صاحب یک ضربه پنالتی شد.

نیگوئز با یک ضربه دقیق و محکم به گوشه دروازه گل دوم اتلتیکو و تساوی بازی را به ثمر رساند. بارسلونا دوباره بازی تهجمی را در دستور کار خود قرار داد و دقیقه ۷۱ با شوت خطرناک آرتور ویدال می‌توانست به گل برسد که این توپ با اختلاف کمی بیرون رفت.

در ادامه با وجود حملات پر تعداد بارسلونا و چند ضد حمله اتلتیکو مادرید توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و دو تیم در لالیگا بسود رئال به تساوی ۲-۲ رسیدند.

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز