بایرن مونیخ در اولین بازی از هفته اول بوندسلیگا در خانه با تساوی ۲ بر ۲ مقابل هرتابرلین متوقف شد.

بایرن مونیخ و هرتابرلین در افتتاحیه بوندسلیگا و اولین بازی هفته اول در ورزشگاه آلیانز آرِنا به مصاف هم رفتند. بایرن مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کرد اما تیم هرتابرلین که تیم از پیش باخته‌ای نشان نمی‌داد کم کم شرایط را تغییر داد و بازی را به تعادل کشاند.

در حالی که دو تیم برای گلزنی تلاش می‌کردند، بایرن مونیخ توانست در دقیقه ۲۴ توسط لواندوفسکی گل اول خود را به ثمر برساند. این گل در یک ضد حمله و با پاس عرضی گنابری به لواندوفسکی زده شد.

با وجودی که کمی بعد بایرنی‌ها یک فرصت خوب گلزنی داشتند و آن را از دست دادند، بازیکنان میهمان با در اختیار گرفتن جریان بازی موفق به زدن گل تساوی شدند. این گل در دقیقه ۳۶ و با حرکت انفرادی لوک باکیو از وسط زمین تا نزدیک دروازه بایرن و تغییر مسیر ضربه او با برخورد به پای مدافعان بدست آمد.

اما این پایان کار نبود و دو دقیقه بعد تیم میهمان باز هم به گل رسید. این گل را مارکو گروییچ در حالی به ثمر رساند که روی پاس عمقی اییسویچ با نویر تک به تک شده بود و پس از جا گذاشتن او دروازه این دروازه‌بان را باز کرد. در نهایت نیمه اول با برتری هرتابرلین در خانه حریف قدرتمند به پایان رسید.

 

نیمه دوم بایرن مونیخ و هرتابرلین

 

با شروع نیمه دوم دو تیم بازی آرامی از خود نشان دادند تا اینکه بایرن مونیخ که نمی‌خواست در خانه شکست خورده باشد، بازی را در اختیار گرفت.

حملات باواریایی‌ها پیگیری شد تا با خطای مدافع هرتابرلین روی اواندوفسکی داور نقطه پنالتی را نشاند دهد. با تایید VAR این پنالتی توسط لواندوفسکی در دقیقه ۶۰ به گل تبدیل شد تا بایرن از شکست در خانه و در افتتاحیه بوندسلیگا رهایی یابد.

پس از این گل بایرن مونیخ به حملات خود ادامه داد و در دقیقه ۷۳ می‌توانست پیروز بازی باشد اما تولیسو موقعیت خوب گلزنی را از دست داد، تا بازی با همان نتیجه ۲ بر ۲ مساوی و توقف بایرن در خانه به پایان برسد.

با این نتیجه بایرن مونیخ با تساوی مقابل هرتابرلین کار خود را در بوندسلیگا آغاز کرد تا هواداران این تیم نگران شروع بد تیمشان همانند فصل گذشته باشند.

 

بایرن مونیخ و هرتابرلین در افتتاحیه بوندسلیگا

بایرن مونیخ و هرتابرلین در افتتاحیه بوندسلیگا

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی در اینجا