چلسی در بازی مهم هفته دهم لیگ برتر انگلیس مقابل تاتنهام با تساوی بدون گل متوقف شد تا فرانک لمپارد باز هم حریف استاد سابق خود مورینیو نشود.

چلسی که این روزها در نوار پیروزی قرار دارد، در مهم‌ترین بازی هفته دهم لیگ برتر انگلیس میزبان تاتنهام و شاگردان مورینیو بود.

آبی های لندن بازی را بهتر آغاز کردند، اما این تاتنهام بود که دقیقه ۹ اولین موقعیت جدی بازی را با ضربه خطرناک برقوین ایجاد کرد که توپ به شکل خطرناکی از بالای دروازه ادوارد مندی به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد چلسی با ضربه تیمو ورنر به گل رسید، اما داور این گل را به دلیل آفساید مردود دانست.

دقیقه ۱۵ مندی با واکنشی عالی دروازه چلسی را در مقابل ضربه اوریر نجات داد. دقیقه ۲۸ این بار میسون مونت یک فرصت خوب را برای چلسی از دست داد.

در اینجا بخوانید:

در ادامه بازی متعادل و آرام دنبال شد و نیمه اول با همین تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم مانند نیمه اول با شروع بهتر چلسی آغاز شد، اما حملات نصفه و نیمه این تیم به جایی نرسید.

دقیقه ۶۷ ضربه کم دقت حکیم زیاش روی ارسال بن چیلول راهی به دروازه تاتنهام پیدا نکرد. دقیقه ۸۱ ضربه دیدنی میسون مونت را لوریس به خوبی دفع کرد.

در حالی که بازی رو به اتمام بود، دقیقه ۹۴ با اشتباه بازیکنان چلسی لوکاس مورا صاحب توپ شد و با یک پاس لوسلسو را پشت محوطه جریمه حریف به توپ رساند.

اما این بازیکن که می توانست با یک پاس مناسب زمینه گل تیمش را فراهم کند با یک ضربه نا امید کننده توپ را به بیرون زد.

نهایتا چلسی و تاتنهام در بازی مهم هفته دهم لیگ برتر انگلیس به تساوی بدون گل دست یافتند و فرانک لمپارد حریف استاد خود مورینیو نشد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا