تساوی مسی و آرژانتین مقابل پاراگوئه در مرحله گروهی مسابقات کوپا آمریکا و از گروه دوم، مسی را در آستانه ناکامی بزرگی با تیم ملی آرژانتین قرار داد.

دو تیم آرژانتین و پاراگوئه در دومین بازی خود از مرحله گروهی کوپا آمریکا در برزیل به مصاف هم رفتند. نیمه اول بازی با برتری پاراگوئه همراه بود، این تیم پس از خلق چند موقعیت خطرناک توانست در دقیقه ۳۷ بازی و توسط سانچس به گل برسد.

دو تیم با همین نتیجه ۱ بر ۰ بسود پاراگوئه نیمه اول را به پایان رسانده و به رختکن رفتند. آرژانتین که می‌دانست با شکست مقابل پاراگوئه قطعا از کوپا آمریکا حذف خواهد شد نیمه دوم را تهاجمی آغاز کرد.

تیم فوتبال آرژانتین با پی‌ریزی حملات گسترده و پس از ایجاد چند موقعیت خطرناک در دقیقه ۵۴ از روی نقطه پنالتی و توسط لیونل مسی به گل تساوی دست یافت.

پنالتی بدست آمده از طریق برخورد توپ به دست پیریس مدافع پارگوئه بود که البته این توپ را نیز خود مسی ارسال کرد. اما این پایان کار نبود و چند دقیقه بعد و در دقیقه ۶۱ روی خطای اوتامندی این بار پاراگوئه بود که به یک ضربه پنالتی دست یافت.

اما پراگوئه‌ای‌ها توسط گونسالس و با درخشش آرمانی دروازه‌بان آرژانتین این پنالتی را از دست دادند. پاراگوئه علاوه بر از دست دادن این پنالتی یک شانس مسلم برای صعود زود هنگام به مرحله حذفی مسابقات کوپا آمریکا را نیز از دست داد.

در انتهای بازی نیز آرژانتین سعی کرد که با زدن گل برتری مقابل پاراگوئه کار خود را در روز پایانی به اما و اگر نسپارد. اما نتوانست در این راه موقعیت خطرناکی ایجاد کرده و به گلزنی برسد.

با تساوی مسی و آرژانتین مقابل پاراگوئه این لیونل مسی بود که یک بار دیگر در آستانه ناکامی بزرگی با تیم ملی آرژانتین قرار گرفت.

 

آرژانتین و پاراگوئه - مرحله گروهی کوپا آمریکا

 


 

عکس‌های گرافیکی با محوریت طنز و سرگرمی را با کلیک بر روی دکمه زیر از دست ندهید.

 

عکس‌های طنز و سرگرمی