منچسترسیتی و تاتنهام در بازی مهم لیگ برتر انگلیس در هفته دوم با تساوی پرگل ۲ بر ۲ مقابل یکدیگر به کار خود پایان دادند.

تیم‌های منچسترسیتی و تاتنهام در مهم‌ترین بازی هفته دوم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به دیدار هم رفتند. در این دیدار از دیدارهای منچسترسیتی هم این تیم در همان دقایق ابتدایی با حملات مداوم و پی در پی کار خود را آغاز کرد.

در حالی که با گذشت زمان بر شدت حملات منچسترسیتی افزوده می‌شد، این تیم بالاخره در دقیقه ۲۰ مزد برتری خود را گرفت و توسط استرلینگ به گل اول رسید.

سه دقیقه بعد این تاتنهام بود که با ضربه تماشایی اریک لاملا بازی را به تساوی کشاند و اجازه نداد تا برتری منچسترسیتی بیش‌تر از ۳ دقیقه طول بکشد. اما این پایان کار نبود و منچسترسیتی دوباره پیش کشید و در دقیقه ۳۵ توسط آگوئرو به گل دوم رسید.

این گل روی پاس دقیق کیوین دی‌بروین به آگوئرو در آستانه دروازه تاتنهام و ضربه این بازیک به گوشه دروازه لوریس به ثمر رسید. در حالی که دی‌بروین بازی خوب خود را ادامه داد و هم خود او و گوندوغان با پاس او می‌توانستند، گل سوم را برای سیتی به ثمر برسانند اما نیمه اول با همان نتیجه ۲ بر ۱ برای منچسترسیتی به پایان رسید.

 

نیمه دوم و ادامه برتری منچسترسیتی

 

نیمه دوم هم با شروع طوفانی منچسترسیتی آغاز شد و این تیم چندین و چند بار در ده دقیقه ابتدایی نیمه دوم می‌توانست دروازه تاتنهام را باز کند ولی مهاجمان این تیم در گل کردن ضربات آخر ناکام بودند تا تاتنهام همچنان فرصت جبران داشته باشد.

کمی بعد تاتنهام خود را از زیر فشار منچسترسیتی خارج کرد و پس از ارسال کرنر توسط لاملا و ضربه سر لوکاس مورا تعویض طلایی پوچتینو، به گل تساوی دست یافت.

پس از این گل منچسترسیتی دوباره حملات متعدد خود را از سر گرفت و چندین بار می‌توانست گل برتری را به ثمر برساند اما توپ‌های آن‌ها وارد دروازه نمی‌شد. تا اینکه در دقیقه ۸۹ و با پرس شدید روی مدافعان تاتنهام در محوطه جریمه این تیم، ژسوس صاحب توپ شد و با ضربه بغل پای دقیق و فنی، توپ را به دروازه تاتنهام رساند.

اما VAR در بررسی صحنه گل خطای هند لاپورته را اعلام و گل را مردود کرد تا باز هم داور ویدئویی مانع پیروزی گواردیولا مقابل پوچتینو و تاتنهام شود.

در نهایت این بازی با تساوی ۲ بر ۲ منچسترسیتی و تاتنهام به پایان رسید. و دو تیم امتیازات را بین هم تقسیم کردند.

 

منچسترسیتی و تاتنهام در هفته دوم لیگ برتر

 

 

 

عکس‌های طنز رافان‌نیوز در اینجا