آخرین بازی هفته دوم لیگ برتر انگلیس از فوتبال جزیره با تساوی منچستریونایتد مقابل ولورهمپتون خاتمه یافت.

منچستریونایتد و ولورهمپتون در آخرین بازی هفته دوم لیگ برتر انگلیس به میزبانی ولورهمپتون در ورزشگاه مولینیوکس به دیدار هم رفتند. منچستریونایتد از همان ابتدا بازی را در اختیار گرفت و به کنترل توپ و میدان پرداخت.

پس از ارزیابی حریف، منچستریونایتد توانست چند خطر را روی دروازه تیم میزبان ایجاد کند. تلاش بازیکنان یونایتد در دقیقه ۲۷ نتیجه داد و مارسیال روی پاس راشفورد گل برتری را برای منچستر به ثمر رساند.

در ادامه بازی باز هم منچستریونایتد تیم برتر زمین بود و چندین موقعیت گلزنی را توسط مارسیال، لینگارد و راشفورد از دست داد. نهایتا نیمه اول با نتیجه ۱ بر ۰ بسود منچستریونایتد به پایان رسید.

نیمه دوم اما با حملات ولورهمپتون آغاز شد و این تیم در دقیقه ۵۳ تا آستانه گلزنی پیش رفت ولی با واکنش دخیا توپ از روی خط دروازه برگشت داده شد و وارد دروازه نشد. دو دقیقه بعد ولورهمپتون مزد تلاش خود را گرفت و با ضربه دیدنی روبن نِوِس به سه گنج دروازه منچستریونایتد، به گل تساوی دست یافت.

بعد از این گل منچستریونایتد دوباره بر بازی مسلط شد و تیم حریف را مجبور به عقب‌نشینی کرد. برتری شیاطین سرخ نتیجه داد و این تیم در دقیقه ۶۸ با خطای مدافع ولورهمپتون بر روی پوگبا در محوطه جریمه صاحب ضربه پنالتی شد.

پوگبا پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه محکم سعی در گل کردن توپ داشت، اما دروازه‌بان ولورهمپتون با واکنشی سریع توپ را دفع کرد تا منچستریونایتد یک فرصت بزرگ را برای برتری در این بازی از دست بدهد.

در حالی که منچستریونایتد صاحب توپ و میدان بود اما در ایجاد موقعیت گلزی مناسب ناتوان بود تا این تیم مقابل ولورهمپتون در نهایت با تساوی ۱ بر ۱ متوقف شود.

 

منچستریونایتد و ولورهمپتون در هفته دوم لیگ برتر انگلیس

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی در اینجا