پرسپولیس در زمین نساجی مازندران و پس از قطعی کردن قهرمانی در لیگ برتر نوزدهم ایران از هفته بیست و هفتم به تساوی ۱-۱ رضایت داد.

در هفته بیست و هفتم لیگ برتر ایران، پرسپولیس پس از قطعی کردن قرمانی چهار هفته پیش از پایان مسابقات میهمان نساجی مازندران بود.

نساجی بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۵ با شوت دیدنی روح‌الله باقری به گل اول رسید. پس از آن نساجی چند حمله نصفه و نیمه دیگر هم داشت و با گذشت دقایقی پرسپولیس پیش کشید.

شاگردان یحیی گل‌محمدی پس از چند حمله دقیقه ۱۹ روی پاس عمقی بشار رسن، و در مصاف تک به تک علیپور با علیرضا حقیقی سنگربان نساجی صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

در اینجا بخوانید:

علیپور پشت توپ ایستاد و با یک ضربه مطمئن و دقیق گل تساوی را به ثمر رساند. پس از این گل دو تیم تا پایان نیمه اول بازی را متعادل و نزدیک با موقعیت‌های محدود و نچندان خطرناک سپری کردند.

اما نیمه دوم پرسپولیس از همان ابتدا بازی را تهاجمی آغاز کرد و دقیقه ۴۸ ضربه سر علیپور با اختلاف کمی به بیرون رفت، هر چند که این ضربه در موقعیت آفساید زده شد.

دقیقه ۵۶ ارسال کرنر امید عالیشاه، با ضربه سر کنعانی‌زادگان از بالای دروازه نساجی بیرون رفت. دقیقه ۶۸ در اولین موقعیت نیمه دوم نساجی، ضربه سر رحمان جعفری روی سانتری از سمت راست با اختلاف ناچیزی به بیرون رفت.

بازی با این روند ادامه داشت و دقیقه ۷۸ حقیقی در چند مرحله ضربات روستایی و عبدی را دفع کرد و شوت عالیشاه از بالای دروازه به بیرون رفت تا از باز شدن دروازه نساجی جلوگیری شود.

در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و پرسپولیس در زمین نساجی مازندران و از هفته بیست و هفتم لیگ برتر نوزدهم ایران به تساوی ۱-۱ رضایت داد.

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال