در بازی پایانی هفته پنجم سری آ ایتالیا تیم میلان با وجود دبل زلاتان ابراهیموویچ مقابل رم با تساوی ۳-۳ متوقف شد.

میلان در آخرین بازی هفته پنجم سری آ میزبان میزبان رم بود. هنوز دو دقیقه از بازی نگذشته بود که زلاتان ابراهیموویچ برای روسونری گلزنی کرد.

لیائو از میانه های زمین با یک پاس عمقی عالی زلاتان را پشت مدافعان رم صاحب توپ کرد تا با یک اثرگذاری ساده از مهاجم کهنه کار سوئدی گل اول بازی به سود میلان شکل بگیرد.

پس از آن رم خیلی زود واکنش نشان داد و با چند حمله دقیقه ۸ به گل تساوی رسید. ارسال کرنر پلگرینی با خروج اشتباه تاتاروشانو دروازه‌بان میلان همراه شد تا ادین ژکو با استفاده از این فرصت با یک ضربه سر زننده گل تساوی تیمش باشد.

در ادامه بازی متعادل شد و هر کدام از تیم‌ها در دقایقی چند حمله خوب داشتند که از آن استفاده نکردند.

دقیقه ۲۱ میرانته سنگربان رم شوت خطرناک چالهان اوغلو را جمع کرد. دقیقه ۳۰ نیز روی یک ارسال از سمت راست، ضربه سر رومانیولی با واکنش عالی میرانته همراه شد.

در حالی که رم هم چند حمله نصفه و نیمه داشت، دقیقه ۴۴ ضربه ایستگاهی دیدنی چالهان اوغلو با واکنش تماشایی میرانته همراه شد تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در اینجا بخوانید:

نیمه هم با گل زودهنگام میلان آغاز شد و دقیقه ۴۷ روی حرکت زیبای لیائو از سمت چپ و پاس رو به بیرون او، سالماکرز با یک ضربه دقیق گل دوم را برای میزبان به ثمر رساند.

در ادامه رم پیش کشید و چند حمله نسبتا خطرناک داشت که در جدی‌ترین آن دقیقه ۵۲ شوت ادین ژکو با واکنش تاتاروشانو همراه شد.

اما دقیقه ۷۱ روی یک موقعیت نچندان خطرناک با خطا و بی احتیاطی مدافع میلان داور برای رم پنالتی گرفت و جوردن ورتوت با یک ضربه مطمئن و محکم به گوشه دروازه گل تساوی دوم را برای میهمان به ثمر رساند.

دقیقه ۷۶ روی یک ارسال بلند از سمت راست و اثرگذاری زلاتان ابراهیموویچ، شوت محکم چالهان اوغلو توسط مدافع رم بلوکه شد.

دو دقیقه بعد اوغلو در محوطه جریمه رم متوقف شد تا داور برای روسونری پنالتی گرفته و زلاتان ابراهیموویچ با فریب میرانته گل سوم را هم برای میلان به ثمر برساند.

این پایان کار نبود و دقیقه ۸۴ روی یک ارسال از سمت چپ و غفلت مدافعین و دروازه‌بان میلان، ماراش کومبولا مدافع پیش کشیده رم در دهانه دروازه با یک ضربه راحت گل سوم تیمش را زد و دوباره بازی مساوی شد.

چهار دقیقه بعد روی ارسال کرنر چالهان اوغلو، ضربه سر خطرناک کسیه با واکنش عالی میرانته همراه شد توپ از روی خط دروازه بیرون کشیده شد.

دقیقه ۹۵ هم ضربه سر رومانیولی در میان شلوغی مقابل دروازه رم با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت تا میلان و رم کار خود را در هفته پنجم سری آ با تساوی پرگل ۳-۳ به پایان برسانند.

 

 

عکس های طنز و سرگرمی رافان نیوز