مهم ترین بازی هفته هشتم لیگ برتر انگلیس با تساوی ۱-۱ لیورپول کلوپ و منچسترسیتی گواردیولا به پایان رسید.

منچسترسیتی در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس و در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر میزبان لیورپول بود.

بازی را دو تیم پایاپای و هجومی آغاز کردند، با این حال لیورپول در دقیقه ۱۵ صاحب یک ضربه پنالتی شد که محمد صلاح با قرار گرفتن پشت توپ دروازه سیتی را باز کرد.

در ادامه بازی متعادل بود و دو تیم چند موقعیت نصفه و نیمه را از دست دادند تا اینکه دقیقه ۳۱ کوین دی بروینه در عمق دفاع لیورپول ژسوس را صاحب توپ کرد و او نیز با تیزهوشی با یک ضربه عالی دروازه آلیسون بکر را باز کرد.

در حالی که بازی بیش‌تر در میانه زمین دنبال می‌شد، دقیقه ۴۱ روی اشتباه مدافع لیورپول و برخورد توپ با دست او داور به کمک VAR برای منچسترسیتی پنالتی گرفت.

در اینجا بخوانید:

دی بروینه پشت توپ ایستاد و با وجود فریب آلیسون بکر توپ را به بیرون زد. دقیقه ۴۴ روی حرکت محمد صلاح و پاس عمقی او برای آرنولد، این بازیکن در موقعیت تک به تک با ادرسون قرار گرفت و ضربه محکم او با واکنش سنگربان سیتی به کرنر رفت.

نیمه دوم با اشتباه ادرسون آغاز شد، اما دیگو ژوتا از فرصت ایجاد شده استفاده نکرد و توپ را در اختیار دروازه‌بان منچسترسیتی قرار داد.

دقیقه ۵۵ ارسال دقیق ژائو کانسلو و ضربه سر خطرناک گابریل ژسوس، با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت. در ادامه بازی آرام و متعادل دنبال شد و دو تیم تا پایان بازی موقعیت خاصی روی دروازه یکدیگر ایجاد نکردند.

نهایتا شاگردان گواردیولا و یورگن کلوپ در لیورپول و منچسترسیتی از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

 

 

 

عکس های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان نیوز