بارسلونا در ادامه هفته هشتم لالیگا در زمین آلاوس و با وجود بازی ۹۰ دقیقه‌ای لیونل مسی با تساوی ۱-۱ متوقف شد.

بارسلونا در هفته هشتم لالیگا در زمین دپورتیو آلاوس میهمان این تیم بود. مطابق انتظار بارسا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در دست داشت.

دقیقه ۱۲ در اولین موقعیت جدی بازی ضربه آنسو فاتی روی پاس لنگله راهی به دروازه آلاوس پیدا نکرد.

چند دقیقه بعد شوت لیونل مسی از گوشه سمت چپ محوطه جریمه توسط دروازه‌بان آلاوس دفع شد.

در حالی که بازی بیش‌تر در اختیار بارسلونا بود، در یک موقعیت ساده و کم خطر، اشتباه پیکه و نتو باعث شد لوئیز ریوخا با توپ گیری از نتو دروازه بلوگرانا را به راحتی باز کند.

پس از آن بارسلونا به حملات خود ادامه داد، اما بازی ضعیف گریزمان و عثمان دمبله باعث شد موقعیت مناسبی برای بارسا بوجود نیاید.

نیمه دوم با تعویض های کومان آغاز شد و پس از خروج لنگله و دمبله، پدری و ترینکائو به زمین آمدند و همچنین پیانیچ جای بوسکتس را گرفت.

در اینجا بخوانید:

در نتیجه آن حملات بارسلونا زهردار تر شد و در چند دقیقه ابتدایی شاگردان کومان روی حرکت آنسو فاتی یکی دو موقعیت خوب بدست آوردند که مدافعین و دروازه‌بان آلاوس با هوشیاری مانع گل شدن توپ ها شدند.

با این حال دقیقه ۶۳ روی پاس عمقی آنسو فاتی، گریزمان در موقعیت تک به تک با یک چیپ زیبا بازی را به تساوی کشاند.

دو دقیقه بعد روی حرکت روبرتو، لیونل مسی در محوطه جریمه آلاوس صاحب موقعیت شد و ضربه پای چپ او با واکنش عالی پاچکو به کرنر رفت.

بارسلونا که در این بازی چیزی جز پیروزی نمی‌خواست به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۷۱ روی فرار ترینکائو از سمت راست محوطه جریمه و پاس عرضی گریزمان یک بار دیگر دروازه آلاوس را باز کرد، اما داور این گل را به دلیل آفساید ترینکائو نپذیرفت.

در ادامه بازی آرام و متعادل شد، اما در چند دقیقه پایانی بارسلونا فشار زیادی به حریف وارد کرد و شوت های لیونل مسی یک پس از دیگری به در بسته برخورد کرد و گل نشد.

نهایتا بارسلونا در زمین آلاوس و از هفته هشتم لالیگا در حالی که حریف چیزی نزدیک به ۳۰ دقیقه با اخراج جوتا ۱۰ نفر بود، با تساوی ۱-۱ متوقف شد.

 

 

 

عکس های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان نیوز